Bajza má stříbro z MČR do 23 let, Kocourek nejlepší z Čechů na pražské noční Mattoni GP

Náš mladý nadějný běžec Jakub Bajza přidal v sobotu do své už celkem bohaté sbírky další úspěch. Na dráhovém mistrovství České republiky do 23 let, které se konalo v jihočeském Písku, získal stříbrnou medaili v běhu na 5000 metrů.  V sobotu se v Praze konal noční Mattoni Grand Prix, letošní poslední díl seriálu PIM. Na tzv. Metro běhu  si nejlépe z domácích běžců vedl náš Milan Kocourek, který obsadil celkové 8. místo,

Kocourek zaznamenal na ME v krosu nejlepší výsledek za poslední dvě dekády, Bajza doběhl v osmé desítce

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu , které se konalo ve slovinském Velenje, náš Milan Kocourek . V nabité konkurenci obsadil výborné 18. místo s pouhým 5 vteřinovým odstupem na první desítku. Jakub Bajza obsadil v kategorii d

Kocourek porazil v Hronově Keňana Saweho, Bajza druhý na Valašských kotárech

Milan Kocourek se stal vítězem 54. ročníku silničního běhu Hronov-Náchod , když oplatil porážku Keňanu Elishovi Kiprotich Sawemu, s nímž prohrál na konci září v Praze-Běchovicích. Jakub Bajza obsadil druhé místo na Běhu Zlínem pojmenovaném také během Přes

Na halovém mistrovství ČR jsme získali rekordních 8 medailí - Novotný splnil limit do Paříže, Kocourek má zlato a stříbro

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm rekordních 8 medailí, Roman Novotný zvítězil v dálce a splnil limit na halové ME v Paříži, Milan Kocourek je mistrem na 1500m a na dvojnásob

MČR v krosu - suverénní vítězství Kocourka, Bajza si senzačně doběhl pro stříbro

V sobotu 19.března se v Rozstání-Baldovci na Drahanské vrchovině uskutečnil 1. letošní republikový šampionát pod širým nebem, jímž bylo MČR v krosu .  Na obtížné trati poznamenané pátečním sněžením zvítězil naprosto přesvědčivým způsobem Milan Kocourek a

Na MČR v běhu na 10000m obsadili naši běžci první 4. místa-titul obhájil Kocourek, stříbro získal Homoláč a bronz Kreisinger

Již potřetí za sebou se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Po Bílině a Hradci Králové se letos mistrovství uskutečnilo v Domažlicích. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavili celkem 4 elitní bě