Tomáš Blaha vyhrál 17.ročník Veřovské desítky

V sobotu 23.4. se ve Veřovicích uskutečnil po dvouleté odmlce 17.ročník Veřovské desítky, silničního běhu na 10 km. Nás těší, že jeho vítězem se stal dlouholetá a věrný `reprezentant` našeho klubu - Tomáš Blaha . Ten známou trať do Mořkova a zpět tentokráte pokořil v čase 33:44 min. Gratulujeme! VÝSLEDKY:   https://www.orelverovice.cz/wp-content/uploads/2022/04/Verovska10_2022.pdf

Tomáš Navrátil vyhrál v jednom dni dva běžecké závody!

Úspěšnou sobotu 22.dubna má za sebou náš běžec   Tomáš Navrátil . Dopoledne se mu podařilo zvítězit na 14.ročníku Veřovské desítky, v noci potom vyhrál Nigh Trail run 2017 v Kroměříži!

Na Silvestrovském běhu v Peuerbachu Kreisinger šestý, v Přerově vyhrál Blaha

Silvestrovský den byl jako obvykle protkán řadou silničních běhů. V rakouském Peuerbachu obsadil v těžké mezinárodní konkurenci Jan Kreisinger pěkné 6. místo. Na jednom z tuzemských závodů, v Přerově, obhájil své loňské prvenství Tomáš Blaha. Jako čtvrtý

Zámeckou 5 vyhrál v Holešově Tomáš Navrátil, v dětských závodech uspěla Agátka Slámková

Včera se v Holešově uskutečnil 6.ročník Zámecké 5 . V hlavním závodu na 5000m vyhrál náš Tomáš Navrátil. V dětských závodech bylo nejvíce vidět Agátku Slámkovou, která v běhu žákyň na 500m vybojovala krásné 3.místo

Štefko zvítězil v Pečkách, Blaha na Farmě Bolka Polívky

Nestárnoucí Róbert Štefko nenašel přemožitele na 32.ročníku Pečecké desítky, jednoho z nejpopulárnějších silničních běhů v ČR a Tomáš Blaha zvítězil na Běhu Drahanskou vrchovinou, který měl cíl na Farmě Bolka Polívky v Olšanech.