Štefko zvítězil v Pečkách, Blaha na Farmě Bolka Polívky

Nestárnoucí Róbert Štefko nenašel přemožitele na 32.ročníku Pečecké desítky, jednoho z nejpopulárnějších silničních běhů v ČR a Tomáš Blaha zvítězil na Běhu Drahanskou vrchovinou, který měl cíl na Farmě Bolka Polívky v Olšanech.

Mistrovství Moravy a Slezska na 10km - Štefko druhý, Blaha třetí

V Dolní Lhotě u Ostravy se poslední dubnový den běžela Dolnolhotská desítka, která byla zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 kilometrů. Zvítězil frýdeckomístecký Petr Mikulenka, Róbert Štefko doběhl do cíle jako druhý a Tomáš Blaha

Výsledky našich o Velikonočím víkendu

O Velikonočním prodlouženém víkendu se konala řada běžeckých závodů a některých z nich se zúčastnili také naši běžci. V Golčově Jeníkově se představili Róbert Štefko a Tomáš Blaha, v Olomouci na Hanáckém půlmaratónu Jitka Stehlíková.

Na Silvestrovském běhu v Peuerbachu Kreisinger šestý, v Přerově vyhrál Blaha

Silvestrovský den byl jako obvykle protkán řadou silničních běhů. V rakouském Peuerbachu obsadil v těžké mezinárodní konkurenci Jan Kreisinger pěkné 6. místo. Na jednom z tuzemských závodů, v Přerově, obhájil své loňské prvenství Tomáš Blaha. Jako čtvrtý