Další hattrick na MČR - v běhu do vrchu zvítězil Kreisinger, Frei druhý a Štefko třetí

Mistrovství Moravy a Slezska na 10km - Štefko druhý, Blaha třetí

V Dolní Lhotě u Ostravy se poslední dubnový den běžela Dolnolhotská desítka, která byla zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 kilometrů. Zvítězil frýdeckomístecký Petr Mikulenka, Róbert Štefko doběhl do cíle jako druhý a Tomáš Blaha

Bajza se kvalifikoval na ME v běhu do vrchu, Hurtík vyhrál ve Štramberku

Poslední květnová sobota přinesla další úspěch pro Jakuba Bajzu. V Běhu na Děvín, který byl zároveň kvalifikací na ME v běhu do vrchu, s přehledem zvítězil. Tomáš Blaha doběhl jako třetí. Roman Hurtík zase nenašel přemožitele na Štramberské desítce.

Štefko zvítězil v Pečkách, Blaha na Farmě Bolka Polívky

Nestárnoucí Róbert Štefko nenašel přemožitele na 32.ročníku Pečecké desítky, jednoho z nejpopulárnějších silničních běhů v ČR a Tomáš Blaha zvítězil na Běhu Drahanskou vrchovinou, který měl cíl na Farmě Bolka Polívky v Olšanech.

Hervis 1/2 maraton - Štefko čtrnáctý, Frei vzdal , Kreisinger 23. na Berlínském půlmaratonu

V první dubnovou sobotu uskutečnil další ročník Hervis 1/2 maratonu. Před pražským Rudolfinem se na start postavilo rekordních devět tisíc běžců a běžkyň, což ze závodu učinilo největší podnik tohoto typu u nás. Ve startovním poli jsme měli i tři naše bě

O víkendu se nejvíce dařilo Blahovi a Bajzovi, Frei druhý na krosu a Holuša pátý na MČR v chůzi

Druhý dubnový víkend byl ve znamení hned několika běžeckých závodů. V Hranicích se konal 44. ročníku Běhu vítězství a v hlavním závodě na 20 km zvítězil Tomáš Blaha a Jakub Bajza ho napodobil na 4 km trati. Martin Frei obsadil 2. místo v Bělé n. Radbůzou,