Na páté místo jsme nedosáhli

Dlouhoňovice - Česká Třebová "B" 3:5, Dlouhoňovice - Žamberk 4:2  Odvety v nadstavbové části jsme zahájili proti soupeři z České Třebové, v tomto utkání nám šlo o konečné umístění na pátém místě v letošní sezóně. Utkání jsme začali velice dobře a po pár minutách nás dostal Plundra do vedení. Poté ovšem hosté otočili zápas a do přestávky šli s vedením 2:1.

S Chocní ani s Voděrady jsme body nezískali

Dlouhoňovice - Choceň "B" 2:8, Dlouhoňovice - Voděrady 4:7 V rámci posledních dvou kol základní části jsme na domácím ledě v RK přivítali v pátek rezervu Chocně a v neděli hráče Voděrad. V každém z obou utkání jsme odehráli dvě solidní třetiny a jednu sl