Náš pes pořád honil lidi na kole. Nakonec to zašlo už tak daleko, že jsme mu to kolo museli vzít.

11. den Výlet

V let, původně pl novan na ter , jsme nakonec museli kvůli nočn evakuaci a rann mu n vratu do t bora přesunout na středu, jelikož bychom se jinak museli letos bez v letu obej t plně, a to by n s př li mrzelo. Kvůli dal mu prudk mu de ti během dopole

2.kolo II.ligy žen - v kole plném osobních rekordů obsadily ženy opět 3.místo

V sobotu 1. června se ve Vyškově uskutečnilo 2.kolo II. ligy žen, skupiny F. Naše  družstvo vedené Petrem Osinou v něm obsadilo opět 3. místo, přičemž dosáhlo lepšího, 72 bodového bodového zisku, než v předešlém kole (59,5). Toto kolo bylo charakteristick

Béčko - MP2 - jaro 23

Přehled výkonů hráčů 26. kolo - V posledním kole jsme měli v utkání na Zahradním městě ještě teoretickou šanci zabojovat o celkové druhé místo v MP2. Utkání se nevyvíjelo nejhůře, ale vždy nám kousek chyběl k úspěchu v jednotlivých soubojích a tak dva bod

V San Juanu Macík na 8. místě

Desátá dakarská etapa byla dlouhá, rychlá a nebezpečná. „Trať byla jak v první, tak i v druhé polovině velmi rozbitá. Neustále jsme jeli přes 100 km/h a auto doslova létalo vzduchem,“ popisuje bezprostředně po dojezdu,“ Martin Macík, pilot Big Shock Racin

3kolo DSLS

3. KOLO DOMAŽLICKÉ SPORTOVNÍ LIGY SENIORŮ Po 1. kole (22.11.2023), kterého se zúčastnilo 35 soutěžícíh a po 2. kole (17.1.2023), kterého se zúčastnilo 45 soutěžících, je na řadě 3. kolo, které se bude konat opět v Městské sportovní hale v Domažlicích v