Nešťastný závod F2 v Jeddah a finále v Abu Dhabi

Předposlední víkend sezóny 2021 FIA Formule 2 na novém okruhu v Jeddah v Saúdské Arábii byl pro Charouz Racing System velmi těžký. Na jedné straně získal Enzo Fittipaldi první body, na druhou stranu obtížná kvalifikace neumožnila jemu a týmovému kolegovi Guillermovi Samaiovi plně využít velmi dobrého tempa, kterého byli schopni, a co hůř, bez viny se zapletli do některých nehod. Samaia se zapletl do tří nešťastných nehod, při kterých se naštěstí nezranil, ale donutily ho odstoupit ve všech třech závodech.

Triatlonisté Frintová a Čelůstka bojují na MS

Po pauze se opět rozběhl kolotoč triatlonového mistrovství světa. Úvodní závod hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Na start se postavilo i kvarteto českých reprezentantů Vendula Frintová, Petra Kuříková, Jan Čelůstka a Přemysl Švarc. Nejlé

Charouz Racing System se připravuje na závod FIA Formule 2

Charouz Racing System je připraven na finálové dvoukolo sezóny FIA Formule 2 v roce 2021. První ze dvou víkendů, které uzavře letošní sezónu, se bude konat 3. až 5. prosince v Jeddah v Saúdské Arábii, kde se poprvé pojede na nedávno vybudovaném městském o

VETTEL VÍTĚZÍ I POD REFLEKTORY V ABU DHABÍ

Pilot Red Bullu a novopečený mistr světa Sebastian Vettel vyhrál i Velkou cenu Abú Dhabí. Startoval na měkké směsi P Zero Žlutá a v průběhu závodu dvakrát přezul na středně tvrdé pneu P Zero Bílá.

Macíkův kamion na Abu Dhabi Desert Challenge do cíle nedojede

V seriálu WRRC se na další letošní start v Abu Dhabi Desert Challenge, postavil i Big Shock! Racing Team s osvědčenou posádkou vedenou pilotem Martinem Macíkem.

Martin Macík si z besed odskočí zazávodit do Abu Dhabi

Přípravy týmu Big Shock! Racing na závod Abu Dhabi Desert Challenge, který je po Rallye Dakar druhým podnikem světového poháru World Rally-Raid Championship, jsou v plném proudu. Část závodních kamionů se po skončení Dakaru ze Saudské Arábie přesunula do