Na články o AOT překladačích (mypyc a Cython) i o JIT překladačích (Numba) dnes navážeme a celé téma dokončíme. Popíšeme si totiž některé možnosti nabízené AOT překladačem nazvaným Nuitka.
Z jazyka se dá poznat daleko víc než jen začínající nachlazení. Povrch jazyka odráží nejenom stav orgánů, ale i celého organismu. Tuto metodu využívá převážně východní medicína. Povlak a barva jazyka například odhalí, v jakém orgánu spočívá problém. Povla
projít na článekJazyk slouží jako zdravotní karta člověka. Lidský jazyk jako vizitku zkoumaly téměř všechny staré léčebné vědy. Bolest jazyka je pro každého velmi nepříjemná. Samotnou bolest jazyka mohou vyvolávat různé faktory.
projít na článekZhoubné nádory jazyka nejčastěji vycházejí ze sliznice a představují zhruba 40 % zhoubných nádorů v ústech. Pacienti často dlouhou dobu ignorují doprovodné příznaky a k lékaři chodí pozdě, což značně komplikuje a v některých případech až znemožňuje léčbu.
projít na článekDiagnostika podle jazyka je metoda poměrně hojně rozšířená a rozvinutá ve východním lékařství, tradiční čínské medicíně, ale je také často používaná v medicíně západní. Jazyk se považuje na vizuální bránu těla. Představuje rovněž skvělý nástroj pro jednod
projít na článekCython je AOT překladač Pythonu, který nově podporuje jak původní syntaxi nástrojů Cython/Pyrex, tak i zápis s dekorátory a typovými informacemi kompatibilní s Pythonem. Právě touto problematikou se budeme zabývat.
projít na článek