O co jde v soutěži na novou podobu dejvického Vítězného náměstí?

Současná debata je predevším o nastolení rovnováhy medzi jednotlivými složkami, jež by měly být součastí místa. Je to městský prostor, kde se strětávají různé zájmy městského významu, dopravní obslužnosti a lokálních potřeb. Celý Článek Zde Vydáno: Čas. Architect 5 / Praha, Červenec 2017 / Architect Plus, s.r.o. / str. 120. Případně je čl. dostupný na webu zde. The post O co jde v soutěži na novou podobu dejvického Vítězného náměstí? appeared first on ting.

Velká pardubická objektivem Jany Syručkové

127. Velká pardubická steeplechase s Českou Pojišťovnou přinesla nového vítězného koně i nového, mladého vítězného jezdce. Napětí, úsilí, tvrdý boj, pády, smutek a obrovská radost, to vše se střídá ve fotografiích Jany Syručkové z nedělního velkého dostih

Přechod na novou podobu webových stránek

1. dubna 2019 byl proveden plánovaný přechod na novou strukturu webových stránek Českého rybářského svazu, z. s. .

K lavírní soutěži GONZALO SORIANO v Alicante a mezinárodní pěvecké soutěži ARS ET GLORIA

Jan Schulmeister získal absolutní vítězství na mezinárodní klavírní soutěži GONZALO SORIANO v Alicante (Španělsko) v kategorii C. Zuzana Hradilová, posluchačka 4. ročníku z pěvecké třídy prof. Martiny Macko získala čestné uznání na mezinárodní pěvecké sou

NÁVŠTĚVNÍCI VELKÉ CENY BRNA VYBEROU NEJLEPŠÍ HELMU

Přes 2500 návrhů motorkářských helem se sešlo v soutěži Birell Helma, která se koná u příležitosti Velké ceny Brna. Z nejlepších pěti návrhů vyberou vítěznou helmu společně s uživateli Facebooku návštěvníci brněnského motocyklového svátku. Svůj hlas přidě

Úspěchy na zahraničních soutěží 2024

První úspěch letošního roku ze zahraničních soutěží už je doma. Získali jsme zlatou medaili na soutěži Vinalies Internationales Paris 2024 na Müller Thurgau 2021 - výběr z cibéb