Oddílový turnaj rodičů s dětmi

(15. 6. 2024) Turnaj rodičů s dětmi byl letošní žhavou novinkou na závěr sezóny pro nejmladší skupiny badmintonového klubu TJ Slovan Vesec. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů (dítě + rodič) ze skupiny Přípravky a 4 týmy ze skupiny E. Všechny týmy byly nejdříve rozlosovány do dvou tabulek a podle počtu bodů rozřazeny do vyřazovacího pavouka. Vítěznou dvojicí se po mnoha nelítostných a vyrovnaných bojích stali se skvěle odehranými zápasy Víťa a Petr Kotkovi. Druhým párem na bedně vítězů jsou Jasmínka a Daniel Nevařilovi, kteří předvedli krásnou hru a ani vítězům ve finále nenechali zadarmo jediný bod. Třetí místo obsadila sehraná dvojice Jony a David Hanvaldovi a čtvrtými se stali vytrvalí Kája a Pavel Křížovi. Všem moc gratulujeme! Ze začátku turnaje byli rodiče lehce nervózní a bylo vidět, že neví, co od turnaje čekat. Před společným rozběháním a rozcvičkou (kde měli krom jiného předvést i různá zvířátka) jsme měli chvíli strach, aby si někteří tuto novinku ještě nerozmysleli. Avšak jejich dětská hravost a kreativita nás vyloženě odzbrojila! Moc děkujeme za nadšení, které bylo protkané celým turnajem. Smysl turnaje byl jasný společně strávený čas rodičů s dětmi při jedné z jejich nejoblíbenějších aktivit. Za nás byl tento cíl rozhodně splněn. Děti i rodiče si turnaj jednoznačně užili, zažili společné výhry i prohry, zkusili si pracovat v týmech a poznali se z nových úhlů pohledu. Také se prohloubily vztahy a byly navázány důležité kontakty pro další spolupráci týkající se budoucích turnajů v následující sezóně. Děkuji všem odvážlivcům, kteří se turnaje zúčastnili a přispěli tak možná i k založení nové tradice. Pro mě to byl neuvěřitelně krásný zážitek a věřím, že pro Vás také. ZH Fotogalerii z turnaje rodičů s dětmi najdete zde

Cvičení rodičů s dětmi

Začínáme ve čtvrtek 2.11. 2023 v 9:00 hod v Sokolovně v Dolním Újezdu.

Turnaj Dospělých mixy - Holice - 15.10.2017

V neděli 15.10. se v Holicích uskuteční turnaj Dospělých - mixy. Zde najdete bližší informace: Turnaj dospělých mixy.docx (15474)

AKCENTA CZ pořádala golfový turnaj

První golfový turnaj AKCENTY CZ pro naše klienty se konal ve Slavkově u Brna dne 20.9.2016.

26.05.2018 - 8. ročník dětského turnaje v Lanškrouně

V sobotu 26.5.2018 se v Lanškrouně uskuteční dětský turnaj - viz přilozené propozice Turnaj Lanškroun.pdf (190589)

Anketa (Velikonoční turnaj v Itálii)

Ahoj vespolek, Uvažujeme o možnosti vyrazit na turnaj do zahraničí. Jde pochopitelně o finančně náročnější akci, předem bychom proto rádi věděli, zda je o podobnou akci zájem či nikoliv. Závaznou přihlášku (účast týmu) musíme potvrdit do konce roku. Reáln