Ondřej Květon vítězem třetího turnaje mini-série TTSTAR YOUNG

V pátek až sobotu 18. 19. 8. proběhl v pražských Košířích třetí turnaj (z celkových deseti) mini-série TTSTAR YOUNG 2023 pro české talentované hráče stolního tenisu do 23 let. Ve finále se utkali Ondřej Květon a Tomáš Koldas. Ondřej si vybojoval cestu do finále přes skupinové zápasy, které zvládl v poměru 6:1 jedinou porážku inkasoval právě od Tomáše Koldase. V semifinále pak přehrál svého reprezentačního kolegu z MEJ Šimona Bělíka 3:1 na sety, čímž mu zároveň oplatil porážku z druhého turnaje této mini-série, kterou vyhrál právě nadějný český reprezentant Šimon Bělík. Tomáš Koldas prošel skupinou bez jediné porážky a v semifinálovém zápase vyhrál nad Radimem Morávkem 3:0. Konečné finále zvládl lépe Ondřej Květon a zvítězil poměrem setů 3:1. Gratulujeme! Aktuální bodové pořadí po třetím turnaji: Ondřej Květon  23 bodů Šimon Bělík 21 bodů Tomáš Koldas 17 bodů Jakub Kaucký 14  bodů / Radim Morávek 14 bodů Radim Morávek 14 bodů / Jakub Kaucký 14 bodů Radek Skála 8 bodů Radim Bako 4 body Jakub Slapnička 3 body Kryštof Přída 2 body

Ondřej Květon vítězem prvního turnaje mini-série TTSTAR YOUNG 2023

Ve dnech 16. 17. června proběhl v Praze první turnaj mini-série TTSTAR YOUNG 2023, určen exkluzivně pro mladé hráče profesionálního stolního tenisu ve věku 18-23 let. Vítězem se stal Ondřej Květon, který v semi-finále porazil Tomáše Koldase poměrem setů

Šimon Bělík se opět dostává do vedení mini-série českých talentů

Po osmém turnaji mini-série TTSTAR YOUNG se do čela žebříčku opět dostává mladý nadějný hráč Šimon Bělík. Ze skupiny (kterou vyhrál Tomáš Koldas), postoupil do play-off z druhého místa. Po obrovské a napínavé semifinálové bitvě s velmi dobře hrajícím Jaku

TTSTAR YOUNG MINI-SERIES 2023

V rámci našeho závazku pomáhat mladé generaci stolních tenistů, série TTSTAR oznamuje nadcházející mini-sérii 10 turnajů určených exkluzivně pro 8 talentovaných hráčů České republiky ve věku 18-23 let (+2 náhradníků). Prize money na turnajích budou ve výš

Tomáš Koldas dominoval na čtvrtém TTSTAR YOUNG MINI-SERIES

Tomáš Koldas dokázal ve dnech 28. 29. 8. 2023 vyhrát čtvrtý turnaj série TTSTAR pro mladé české hráče bez jediné porážky. Do semifinále prošel skupinou poměrem zápasů 7:0, v semifinále přehrál velmi talentovaného kolegu Šimona Bělíka a ve finále porazil

TTSTAR SERIES GRAND FINAL 2023: Zvyšujeme prize money na 500000Kč!

S hrdostí oznamujeme významné navýšení ceny pro finálový turnaj v profesionálním stolním tenise TTSTAR GRAND FINAL 2023, který proběhne v prosinci tohoto roku. Celková dotace bude činit 500 000 CZK (~21 000 EUR), což odráží náš závazek zvyšovat úroveň tur