TTSTAR YOUNG MINI-SERIES 2023

V rámci našeho závazku pomáhat mladé generaci stolních tenistů, série TTSTAR oznamuje nadcházející mini-sérii 10 turnajů určených exkluzivně pro 8 talentovaných hráčů České republiky ve věku 18-23 let (+2 náhradníků). Prize money na turnajích budou ve výši 50% standardních mužských turnajů, tzn. 43 500 Kč na turnaj, což je stále výrazná motivace pro naše mladé sportovce, protože vítěz jednotlivého turnaje může vyhrát až 14 000 Kč. Navíc hráč, který se stane vítězem celé mini-série, získá odměnu ve výši 100 000 Kč! Pokud tedy mladý hráč vyhraje všechny zápasy a turnaje, může celkově vyhrát až 240 000 Kč! Nad rámec finančních odměn budou mít dva nejlepší stolní tenisté této mini-série uhrazeno týdenní soustředění v zahraničí, kde budou mít příležitost intenzivně trénovat a učit se od zahraničních profesionálů. Nominovaní pro tento rok byli hráči: Šimon Bělík Tomáš Koldas Radim Morávek Radek Skála Jakub Slapnička Radim Bako Ondřej Květon Jakub Kaucký V případě, že se některý z hráčů zraní nebo se nebude moci zúčastnit jednotlivého turnaje, budou náhradními hráči Matěj Stach a Kryštof Přída. První turnaj TTSTAR YOUNG se uskuteční 16. 17. 6. 2023 a další budou probíhat v průběhu druhé poloviny roku 2023.

Ondřej Květon vítězem prvního turnaje mini-série TTSTAR YOUNG 2023

Ve dnech 16. 17. června proběhl v Praze první turnaj mini-série TTSTAR YOUNG 2023, určen exkluzivně pro mladé hráče profesionálního stolního tenisu ve věku 18-23 let. Vítězem se stal Ondřej Květon, který v semi-finále porazil Tomáše Koldase poměrem setů

Tomáš Koldas dominoval na čtvrtém TTSTAR YOUNG MINI-SERIES

Tomáš Koldas dokázal ve dnech 28. 29. 8. 2023 vyhrát čtvrtý turnaj série TTSTAR pro mladé české hráče bez jediné porážky. Do semifinále prošel skupinou poměrem zápasů 7:0, v semifinále přehrál velmi talentovaného kolegu Šimona Bělíka a ve finále porazil

Šimon Bělík se opět dostává do vedení mini-série českých talentů

Po osmém turnaji mini-série TTSTAR YOUNG se do čela žebříčku opět dostává mladý nadějný hráč Šimon Bělík. Ze skupiny (kterou vyhrál Tomáš Koldas), postoupil do play-off z druhého místa. Po obrovské a napínavé semifinálové bitvě s velmi dobře hrajícím Jaku

Ondřej Květon vítězem třetího turnaje mini-série TTSTAR YOUNG

V pátek až sobotu 18. 19. 8. proběhl v pražských Košířích třetí turnaj (z celkových deseti) mini-série TTSTAR YOUNG 2023 pro české talentované hráče stolního tenisu do 23 let. Ve finále se utkali Ondřej Květon a Tomáš Koldas. Ondřej si vybojoval cestu do

TTSTAR SERIES GRAND FINAL 2023: Zvyšujeme prize money na 500000Kč!

S hrdostí oznamujeme významné navýšení ceny pro finálový turnaj v profesionálním stolním tenise TTSTAR GRAND FINAL 2023, který proběhne v prosinci tohoto roku. Celková dotace bude činit 500 000 CZK (~21 000 EUR), což odráží náš závazek zvyšovat úroveň tur