Pardubičtí kadeti na domácím turnaji získali zlaté medaile

O víkendu 3. a 4. září 2022 na domácím turnaji v rámci 5. kola Ligy kadetů získaly Pardubice zlaté medaile. Pardubičtí kadeti vstoupili do turnaje hned v menším derby proti Falcons Hradec Králové, které se podařilo Pardubicích vyhrát 8:1. Pardubice nezaskočilo ani odpolední utkání proti Snails Kunovice, které vyhrály vysoko 12:1. V nedělní části turnaje Pardubice potvrdily svoji formu vítězstvím nad Spectrum Praha 10:1 a postoupily tak do finále, kde je čekal Hradec Králové. Finále se Pardubicím podařilo nakonec vyhrát rozdílem 9:2 a na domácím turnaji tak Pardubice vybojovaly zlaté medaile. Fotogalerie Více fotografií najdete na klubovém Flickru nebo Facebooku. [See image gallery at www.pasos.cz] Příspěvek Pardubičtí kadeti na domácím turnaji získali zlaté medaile pochází z Pasos Pardubice

Pardubice na finálovém turnaji Ligy kadetů obsadily druhé místo

Pardubičtí kadeti nevstoupili do finálového turnaje dobře. Hned první zápas proti Snails Kunovice prohráli těsným rozdílem 1:2. Nicméně si spravili chuť hned v následujícím utkání proti Slavia Plzeň, které Pardubice vyhrály vysoko 13:0. Do nedělní části t

Pardubice vyhrály 2. kolo Coachballu v Hradci Králové

Pardubice v sobotu 20. května vyhrály 2. kolo Coachballu v Hradci Králové. Na druhém místě skončilo SaB Choceň a bronzové medaile získal tým z Eagles Praha. Pardubičtí coachbalisté na turnaji nenašli přemožitele a po výhrách nad Hradcem Králové a ZŠ Sadsk

U11: Turnaj v Kyjově

Skvěle obsazený turnaj přípravky přinesl šrumec na domácím hřišti Hodnocení poskytl trenér Radovan Löffler: Na domácím turnaji jsme mohli přivítat i tým z Karviné. To turnaj velmi obohatilo a v kombinaci s hezkým letním počasím to byl top turnaj sezóny se

Pardubické kadetky na mezinárodním turnaji skončily bronzové

Pardubické kadetky o víkendu 27. a 28. srpna 2022 získaly na mezinárodním turnaji v Trnavě bronzové medaile. Pardubice do turnaje vstoupily výhrou proti slovenskému týmu Panthers 3:1. V druhém sobotním zápase proti Sever Brno ale prohrály 2:14. V nedělní

7.4.2018 Most - Mezinárodní turnaj Leon Open

Dne 7.4.2018 proběhl v Mostě mezinárodní turnaj v kickboxu s názvem Leon Open 2018. Turnaje se zúčastnilo celkem 138 sportovců z 20 klubů z České a Slovenské republiky, kteří své síly změřili ve 218 zápasech. Náš klub na této akci reprezentovali mezi rozh