Pavel Kelemen třetí na SP v keirinu

Na čtvrtém světovém poháru této dráhové sezóny se česká reprezentace opět dočkala medailového umístění. Pavel Kelemen nastoupil do keirinu s odhodláním prosadit se minimálně do finále.

Český tým ve sprintu třetí na světovém poháru.

Pavel Kelemen - TERMINÁTOR. Ano takto teď můžeme bez uzardění a studu nazývat Pavla Kelemena. Tento muž z oceli si v jednom dni na světovém poháru střihnul nejprve rozjížďku týmového sprintu kdy společně s Martinem Čechmanem a Davidem Sojkou zajeli pátý č

Vítězství slaví Pavel Kelemen

Fantastický závěr týmu ATT Investments rozhodl o vítězi české jarní klasiky Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš. Už se zdálo, že o první místo budou spurtovat tři uprchlíci, ale v posledních kilometrech rozjel ATT Investments tak ostré tempo na terezínu, že

Grand Prix Brno láká na cyklistické hvězdy

Nejkvalitněji obsazený ročník hlásí pořadatelé Grand Prix Brno v dráhové cyklistice. Mezinárodní klání se uskuteční už pošesté na velodromu Favoritu Brno o víkendu 10. a 11. června. Na programu jsou závody 1. kategorie Mezinárodní cyklistické unie UCI ve

Prague International Marathon odstartoval prezident Pavel

V letošním ročníku Prague International Marathon byl nejrychlejší Keňan Alexander Mutiso, který časem 2:05:09 vylepšil traťový rekord! Na druhém místě skončil Etiopan Sisay Lemma a třetí byl Keňan Philemon Rono.

Rallye Český Krumlov 2015

Až poslední rychlostní zkouška rozhodla o letošním vítězi 43. Rallye Český Krumlov. Za deště uštědřil Jan Kopecký porážku Václavu Pechovi rozdílem 15.3 vteřiny a mohl se tak radovat z prvenství. Třetí místo si z Krumlova odváží Pavel Valoušek. >> R