Vítězství slaví Pavel Kelemen

Fantastický závěr týmu ATT Investments rozhodl o vítězi české jarní klasiky Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš. Už se zdálo, že o první místo budou spurtovat tři uprchlíci, ale v posledních kilometrech rozjel ATT Investments tak ostré tempo na terezínu, že nejenom utrhl skoro všechny soupeře z týmu Elkov Kasper, ale hlavně dojel vedoucí trio. A ve spurtu byl Pavel Kelemen neporazitelný.

Pavel Kelemen třetí na SP v keirinu

Na čtvrtém světovém poháru této dráhové sezóny se česká reprezentace opět dočkala medailového umístění. Pavel Kelemen nastoupil do keirinu s odhodláním prosadit se minimálně do finále.

Vítězství vBrně

Velkého vítězství se dočkal smíšený curlingový tým Katko ( ve složení Radek Baudyš - skip, Bětka Baudyšová, Pavel Baudyš, Klára Baudyšová ) na brněnském turnaji Open Plus 2022, když vyhrál čtyři z pěti zápasů a obsadil první příčku. A to přes velmi silnou

Macháček si připisuje další dakarské vítězství!

Tým Buggyra Racing slaví první vítězství na Rally Dakar 2021. Josef Macháček, vítěz kategorie lehkých prototypů, si dojel pro své šesté vítězství. Navíc se český veterán řadí do úzké skupiny jezdců, kteří dokázali v nejslavnější dálkové soutěži planety zv

Český tým ve sprintu třetí na světovém poháru.

Pavel Kelemen - TERMINÁTOR. Ano takto teď můžeme bez uzardění a studu nazývat Pavla Kelemena. Tento muž z oceli si v jednom dni na světovém poháru střihnul nejprve rozjížďku týmového sprintu kdy společně s Martinem Čechmanem a Davidem Sojkou zajeli pátý č

SvětAndroida.cz // Google slaví 25 let! Na Google Store se chystají zajímavé slevy

Google slaví 25. narozeniny Při této příležitosti nabídne v Google Store zajímavé slevy Akce oficiálně začíná 12. září Společnost Google slaví 25. narozeniny a rozhodla se je oslavit slevami v e-shopu Google Store napříč celou Evropou. Startují za 9 dní,