Plavecký klub Pandora z Čáslavi uzavřel nejúspěšnější zimní sezonu ve své historii (svoboda.info)

Plzeň - Během třetího adventního víkendu se v Plzni konalo Zimní mistrovství ČR dorostu a dospělých v plavání. Z čáslavského plaveckého klubu se zúčastnilo celkem šest plavců, což je nejvyšší počet v historii klubu. V celkovém pořadí se nejlépe umístil Jiří Baláš na 50 m prsa na 14. místě a Andrea Balášová na 50 m motýl na 15. místě. Mezi staršími dorostenci se Jakub Burian na 200 m motýl probojoval do finále. Starší dorostenci Daniel Ťok a Michaela Kommová se dobrými zaplavanými časy...

Čáslav zviditelnil výbornými výsledky Martin Kárný (svoboda.info)

Praha Podolí - Letního mistrovství České republiky staršího žactva měl o víkendu zastoupení i plavecký klub Pandora z Čáslavi. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách

Čáslavský plavecký klub Pandora bojoval v řadě podzimních závodů (svoboda.info)

Čáslav - Plavecký klub Pandora ani během podzimu nezahálel. Během domácích i zahraničních závodů předvedli čáslavští plavci řadů dobrých výsledků.Starší plavci se zúčastnili tří kol Českého poháru (v říjnu v Plzni, v listopadu v Jihlavě a v Brně). Mezi ko

První ostrý start pro Elišku Fuxovou (svoboda.info)

Plzeň - Poslední červnový víkend se v Plzeňské padesátce konalo plavecké Mistrovství České republiky dorostu. Poprvé se závodu zúčastnil také čáslavský Plavecký klub Pandora prostřednictvím Elišky Fuxové. Ta na 50m prsa nakonec dohmátla na 19. místě.

Plavci zahájili letošní sezónu (Čáslavské noviny)

Plavecký klub Pandora z Čáslavi zahájil v lednu další sezónu. Hned v polovině měsíce ledna se čáslavští plavci představili na mezinárodních závodech v německém Wiesbadenu pod názvem Internationales Wiesbadener Schwimm-Meeting. V prvním letošním závodě se

Adam Ťok z čáslavského Plaveckého klubu Pandora vybojoval dvě podia! (svoboda.info)

Brno - Jediným účastníkem letošního Letního mistrovství ČR žactva byl za Plavecký klub Pandora Adam Ťok. Čtrnáctiletý čáslavský plavec se v brněnské padesátce neztratil: Vybojoval dvě umístění na stupních vítězů! Nejlépe si vedl na 200 m znak, když mu v