Čáslav zviditelnil výbornými výsledky Martin Kárný (svoboda.info)

Praha Podolí - Letního mistrovství České republiky staršího žactva měl o víkendu zastoupení i plavecký klub Pandora z Čáslavi. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zaplaval si osobní rekordy. Na 100 m prsa dohmátl na skvěléšesté pozici a na dvojnásobné trati skončil naosm místě."

Titul přeborníka kraje vybojovali čáslavští plavci Anna Daňková a Martin Kárný (svoboda.info)

Praha - Při Krajském přeboru dorostu a dospělých v Praze - Podolí během posledního dubnového víkendu vybojovali čáslavští plavci celkem pět medailí. O dva tituly Přeborníka Středočeského kraje se postarala Anna Daňková na 50 m znak a dále Martin Kárný na

Martin Kárný si vylepšil osobní maxima a z podolského bazénu vylovil sbírku medailí (Svoboda.info)

Praha - První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přeboru Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který n

Titul krajského přeborníka vybojoval čáslavský plavec Martin Kárný (svoboda.info)

Praha Podolí - Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje dorostu a dospělých, který se konal v Praze-Podolí. Přeborníkem Středočeského kraje se na 100 m prsa stal Martin Kárný a přidal ještě stříbrnou medaili na 50 m prsa. Další

Prvním žákovským medailistou čáslavského plaveckého klubu Pandora je Martin Kárný (svoboda.info)

Plzeň - O víkendu se konalo Letní mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Mezi staršími žáky dosáhl skvělého výsledku čáslavský plavec Martin Kárný. Jako první odchovanec Plaveckého kubu Pandora vybojoval na žákovském mistrovství ČR medaili! Tento čt

Při svém premiérovém startu v krajském kole MČR družstev získali bronz! (svoboda.info)

Čáslav - Čáslavští plavci se při svém historicky prvním startu v krajském kole Mistrovství ČR družstev představili velmi dobře. Družstvo mužů "A" z Plaveckého klubu Pandora vybojovalo nečekané 3. místo a družstvo "B" skončilo na 10. příčce. Ženy také zabo