Při svém premiérovém startu v krajském kole MČR družstev získali bronz! (svoboda.info)

Čáslav - Čáslavští plavci se při svém historicky prvním startu v krajském kole Mistrovství ČR družstev představili velmi dobře. Družstvo mužů "A" z Plaveckého klubu Pandora vybojovalo nečekané 3. místo a družstvo "B" skončilo na 10. příčce. Ženy také zabojovaly a v celkovém součtu skončily na 6. pozici. Z jednotlivců patřili mezi nejlepší muže Martin Kárný (1. místo na 100 m prsa a 2. místo na 200 m prsa) a Jiří Baláš 1. místo na 100 m motýlek, mezi ženami Anna Daňková (2. místo na 100 m kraul...

Matěj Kučera a Adam Ťok vylepšili svá osobní maxima a přivezli po dvou medailích (svoboda.info)

Pardubice - Při víkendovém Letním mistrovství ČR staršího žactva v Pardubicích se skvěle představila čáslavská dvojice Matěj Kučera a Adam Ťok z Plaveckého klubu Pandora.Oba jmenovaní vybojovali po dvou medailích. Čtrnáctiletý Matěj Kučera vybojoval ve sv

Medailové žně plaveckého klubu Pandora na krajském přeboru žactva (svoboda.info)

Neratovice - Během víkendového Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Ze šesti nominovaných plavců se celkem čtyři umístili na medailových místech a dohromady vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6

Matěj Kučera si v osobních rekordech doplaval pro dvě bronzové medaile! (svoboda.info)

Trutnov/Jihlava - O víkendu pokračovaly mistrovské soutěže plavců za účasti Plaveckého klubu Pandora Čáslav. Na Zimní mistrovství ČR dvanáctiletého žactva odcestoval Matěj Kučera. Nadějný čáslavský plavec odjížděl obhajovat bronz z letního mistrovství n

Stejně jako i v předchozích dvou letech přivezl Matěj Kučera medaili i letos (svoboda.info)

Čáslav/Kopřivnice - Jediným plavcem z Plaveckého klubu Pandora, který se zúčastnil žákovského mistrovství ČR, byl letos Matěj Kučera. Čtrnáctiletý čáslavský plavec vybojoval při svém posledním startu na Zimním mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici b

Prvním žákovským medailistou čáslavského plaveckého klubu Pandora je Martin Kárný (svoboda.info)

Plzeň - O víkendu se konalo Letní mistrovství ČR mladšího a staršího žactva. Mezi staršími žáky dosáhl skvělého výsledku čáslavský plavec Martin Kárný. Jako první odchovanec Plaveckého kubu Pandora vybojoval na žákovském mistrovství ČR medaili! Tento čt