Titul přeborníka kraje vybojovali čáslavští plavci Anna Daňková a Martin Kárný (svoboda.info)

Praha - Při Krajském přeboru dorostu a dospělých v Praze - Podolí během posledního dubnového víkendu vybojovali čáslavští plavci celkem pět medailí. O dva tituly Přeborníka Středočeského kraje se postarala Anna Daňková na 50 m znak a dále Martin Kárný na 100 m prsa. Také další 3 umístění na stupních vítězů přidali výše jmenovaní plavci. Anna Daňková získala stříbro na 50 m kraul a Martin Kárný také vybojoval stříbro na 50 a 200 m prsa.

Martin Kárný si vylepšil osobní maxima a z podolského bazénu vylovil sbírku medailí (Svoboda.info)

Praha - První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přeboru Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který n

Anna Daňková, Matěj Kučera a Adam Ťok vybojovali pro Čáslav šest medailí (svoboda.info)

Kopřivnice/Trutnov/Prostějov - Pro čáslavské plavce úspěšné žákovské Mistrovství ČR se o třetím adventním víkendu odehrálo na třech místech republiky - Kopřivnice, Trutnov a Prostějov. Plavci PK Pandora vybojovali kompletní sbírku medailí (1x zlato, 3x st

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Ke dvaceti individuálním medailím čáslavští plavci přidali i stříbro ze štafety! (svoboda.info)

Kladno - Žákovského Letního přeboru Středočeského kraje se o víkendu v Kladně zúčastnilo i sedm plavců z čáslavského klubu Pandora. Čáslavským se letos dařilo a vybojovali celkem 20 individuálních medailí a jedno stříbro přidali na štafetu 4x50 m žáci (A.

Martin Kárný přivezl medaile z krajského přeboru (Obzory Kutnohorska)

První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přebor Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který na třech prs