"Před TRIPrague forma stále stoupá" říká Filip Ospalý

Vynikající český triatlonista Filip Ospalý ohlásil na jaře konec profesionální kariéry. V neděli 3.7. se postavil na start závodu Ironman 70.3 v norském Haugesundu. V cíli se radoval ze třetího místa. Čeští závodníci budou mít možnost s ním poměřit síly na blížícím se TRIPrague.

Tvrdá realita, šprýmoval vítěz TRIPrague Ospalý

Český triatlonista Filip Ospalý se stal vítězem závodu TRIPrague, premiérového podniku v centru Prahy na středních tratích. Závod byl zároveň pátým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Ospalého překvapila náročnost tratí, k

Elitní triatlet Ospalý odlétá na Kanárské ostrovy

Vynikající český triatlonista Filip Ospalý přesedlal z krátkého triatlonu na tratě polovičního Ironmana. V nejbližší době ho čeká přípravný kemp ve společnosti tréninkové skupiny Luboše Bílka, ve které je hvězda světového triatlonu Sebastian Kienle. I tam

Fenomén Ospalý exceloval na svém prvním Ironmanovi

Tak tomuhle se říká premiéra z říše snů. Ostřílený český triatlonista Filip Ospalý se poprvé v životě postavil na start Ironmana a na Floridě předvedl fantastický výkon, který mu přinesl třetí místo a díky času 7:58:41 i nový český rekord.

Ospalý získal skalp mistra světa Kienleho

Filip Ospalý se postavil na start závodu U.S. Pro Championships Ironman 70.3., který byl mistrovstvím USA v polovičním ironmanu. Český triatlet v nabité konkurenci skončil v St. George ve státě Utah na 16. místě.

Ospalý je podesáté mistrem republiky v olympijském triatlonu

Filip Ospalý se stal podesáté mistrem České republiky v olympijském triatlonu. V Brně v závodě EKOL SUPERPRESTIGE, který byl zároveň posledním dílem Českého poháru, zvítězil před Janem Čelůstkou a Martinem Krňávkem. Českou šampionkou se stala Vendula Frin