Propozice MČR družstev mužů a žen (finále extraligy)

Propozice - 1. kolo extraligy 2010

V sobotu začíná pro naše družstvo mužů, dvojnásobného obhájce titulu mistra ČR, nejnáročnější  část sezóny. V průběhu 14 dnů absolvujeme 2 kola extraligy, proložené účastí na Poháru mistrů na dráze, v elitní kategorii A.  Proto s důrazem na kvalitu výkonů

MČR družstev mužů - statistika

V příloze naleznete zajímavou statistiku sobotního zápolení o titul Mistra ČR družstev mužů, kterou zpracoval Ota Šedý.

Družstvo mužů letos obsadilo 4. místo v Extralize a 6. místo na MČR družstev

Po tučných letech skončilo letos naše družstvo mužů poprvé pod stupni vítězů. V Česká spořitelna Extralize jsme obsadili 4. místo a v neoficiálním finále, kterým je Mistrovství ČR družstev, jsme skončili šestí. Na první pohled se to jeví jako neúspěch,

Brněnští Draci postoupili do finále extraligy

Uplynulý týden čekali na Draky poslední čtyři zápasy Nadstavby o titul. Obhájci extraligového titulu je zvládli na sto procent a zajistili si postup do finále soutěže.