První turnaj, první body

V sobotu 24.9. jsme se vydali na prvn dvojz pas nov sez ny do sportovn haly ve Stonavě. Hned v prvn m utk n n s nečekalo nic lehk ho proti t mu z Doln ch Životic. Do z pasu jsme vstoupili dobře jenže komplikace při la ve 4. minutě, kdy jsme se po faulu dostali do oslaben . Neuběhlo ani dvacet vteřin přesilovky soupeře a po rozehr vce z půlky hři tě na el kapit n Martin rozběhnut ho Martina Gryče a ten se svou střelou nem lil a poslal n s do veden při vlastn m oslaben . Do konce třetiny jsme viděli slibn ance na obou stran ch, ale ž dn ke změně sk re nevedla. Ve druh č sti jsme dobr m v konem drželi jednobrankov n skok a usilovali o branku na dva nula. Ta bohužel nepři la, naopak jsme br nili celkem tři oslaben během druh č sti. Skvěl m v konem n s držel muž v brankovi ti Roman. Sk re na světeln tabuli se měnilo v půlce dvac t osm minuty. T m se sokolem na hrudi se prosadil a bylo vyrovn no. Neuběhla ani jedna minuta a bohužel jsme inkasovali po druh . Smoln č st z pasu pokračovala ve třic t prvn minutě, kdy jsme opět obdrželi dvě branky ihned po sobě, a to n m situaci v razně zkomplikovalo. Do konce zb valo něco m lo přes pět minut, ale snaha k sn žen n skoku soupeře ovoce nepřinesla až do 34.minuty, kdy se o sn žen postarala dvojice Martinů. Stav 2:4 a naději na vyrovn n n m zhatilo vyloučen v z věru utk n , kter jsme ubr nili. vodn z pas sez ny prohr v me, bohužel n skok, kter jsme drželi dvě třetiny se n m nepodařilo nav it, soupeř sv ance proměnil a zaslouženě bere tři body. Prvn z pas v dresu Anakondy zaznamenali Franta s Danem, ať se V m u n s dař ! Po t mov poradě v atně a sledov n z pasu Rafanů s Pir ty, jsme byli připraveni nastoupit proti tradičn mu soupeři Fencers Hav řov bohužel o jednoho hr če m ně. Z pas nemohl zač t l pe. Voln der na hranici velk ho brankovi tě soupeře zužitkoval svou prvn brankou za černožlut Franta. Sk re nula jedna v des t vteřině. Dal m důvodem k radosti byla branka Martina Gryče po asistenci Martina Glaudera. Poveden zač tek n m pokazila inkasovan branka ve čtvrt minutě. Pak už jsme byli opět p nem na hři ti my. Do konce třetiny jsme se prosadili třikr t po g lech Radka a Martina Gryče, kter rozvlnil s ť soupeřovy branky dvakr t. Po dvou po sobě jdouc ch přesilovk ch se znovu prosadilo duo Martinů (tuhle souhru bychom si měli nějak pojmenovat :D). Stav jedna- est se opět měnil po zužitkovan přesilovce trefil se Andrzej. Posledn m střelcem prostředn č sti byl David K., u obou posledn ch g lu asistoval Franta. Ve třet č sti jsme se rychle dostali do čtyřech, Fencers hrozil hlavně střelbou z d lky, skvěle chytaj c Roman sn žen soupeře nedopou těl. Při hře pět na pět jsme byli opět spě n , po asistenci Adama sk roval kapit n t mu Martin. Na deset nula d val nikdo jin než Martin Gryč, kter si v z pase připsal 5+1 a byl vyhl en hr čem z pasu. Sedmdes t sekund před koncem se střelou z d lky prosadil podruh v utk n Andrzej, t m uzavřel g lov čet z pasu na 1:11 v n prospěch. Ze Stonavy si po skvěl m v konu v druh m z pase odv ž me 3 body a patř n m čtvrt př čka tabulky.

14.10.2017 - CZECH OPEN INTERNATIONAL KICKBOXING TOURNAMENT

Dne 14.10.2017 se konal největší tuzemský mezinárodní turnaj v kickboxu zaměřený na polo-kontaktní disciplíny s názvem Czech open international tournament 2017. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 703 soutěžících z 9 světových zemí, kteří své síly změřili

Vánoční klubový turnaj a bruslení

Poslední trénink proběhne 20.12. již od 16:30 a půjde o Vánoční klubový turnaj. Dne 26.12. od 17:00 do 19:00 hod. proběhne na zimním stadiónu v Bruntále Vánoční bruslení pro členy klubu. Hokejky, chrániče sebou. Brusle je možno zapůjčit na telefonu 736 26

U13: Turnaj v Praze

Mladší žáci vyjeli měřit síly na turnaj v Praze na hřiště aktuálních mistrů extraligy Kert Park. Turnaj komentuje trenér Albert Löffler: Silnějším soupeřům, než na které jsme zvyklí, jsme vzdorovali a hráli herně vyrovnané partie. První dva ze tří zápasů

U11: Turnaj Mixle-Pixle

U11: Turnaj Mixle pixle v Litomyšli Dvoudenní turnaj s názvem Mixle pixle se liší od běžných turnajů. První hrací den jsme složili dva týmy, starší modrý a mladší bílý, které se utkaly se soupeři ve standardním módu. Soutěžní atmosféra donutila kluky zař

U11: Turnaj v Kyjově

Skvěle obsazený turnaj přípravky přinesl šrumec na domácím hřišti Hodnocení poskytl trenér Radovan Löffler: Na domácím turnaji jsme mohli přivítat i tým z Karviné. To turnaj velmi obohatilo a v kombinaci s hezkým letním počasím to byl top turnaj sezóny se