Regionem Orlicka 2018 ve fotografiích

Začátkem srpna patřilo okolí Lanškrouna mladým cyklistům. Konal se tu již 32. ročník mezinárodního cyklistického závodu Regionem Orlicka. Ve dnech od 03. do 05. 08. 2018 se závodníci utkali ve čtyřech etapách. Regionem Orlicka je závod s dlouhou tradicí určený pro mladé cyklisty kategorií Junior a Kadet. Závod se těší velké oblibě a není se čemu divit. V minulosti zde vyhráli takové hvězdy jako je Peter Sagan nebo Leopold König. Letošního ročníku se zúčastnilo 154 závodníků z celkem 8 zemí.

CO NESTIHLA ČS. CYKLISTIKA V LONDÝNĚ, NA TO UŽ PŘIPRAVUJE MLADÉ

POZOR NA SILNICÍCH, POJEDE PELOTON REGIONEM ORLICKA Je to takřka symbolické – na jedné straně jsou milióny příznivců českých barev na vrcholících olympijských hrách v Londýně vděčni za každou medaili naší výpravy, na straně druhé zítra v pátečním odpoled

Bratislavský dostihový den ve fotografiích

Dostihy Bratislava- 26.4.2015 ve fotografiích Lenky Sklenákové>> Vstup do fotogalerie >>

Roller Coaster Cup 2018 ve fotografiích

V sobotu 24.3.2018 se v pražské sportovní hale na Letné konala první letošní velká soutěž v cheerleadingu na které byly vypsány kategorie Team Lagre AllGirl i Coed. Především v kategorii Coed Senior Elit se představilo více týmů než obvykle a byla vidět i