Republikové finále ovládly naše běžkyně

Dívčí družstvo složené z našich běžkyň na lyžích: Karolína Špicarová, Sofie Vyhlídková, Karolína Drbohlavová, Eliška Polonská, Stela Smutná a Lucie Žalská, vybojovalo vítězství na republikovém finále v přespolním běhu ve Žďáru nad Sázavou. Děvčata si vybojovala právo reprezentovat AŠSK ČR na květnovém Mistrovství světa středních škol ISF Cross country 2024 v Keni.

Vlašimské atletky ve finále Středoškolského poháru!

U nás v klubu umíme vše. Studovat gympl a do toho sportovat? Žádný problém a ještě v tom být jedni z nejlepších v republice. Děvčata našeho klubu navštěvující gymnázium zvítězila v krajském finále Středoškolského poháru v atletice a vybojovala historickou

ŘSD: Mezi Kfely a Krásným Jezem jdeme s opravou do finále

Mezi Kfely a Krásným Jezem jdou silničáři do finále s opravou 4 km dlouhého úseku silnice I/20. V uplynulých dnech zde zhotovili vodorovné dopravní značení a nyní probíhá montáž svodidel. Do konce tohoto týdne plánují mít vše dokončené. Řidiči zde projedo

Zápas o všechno, Sparta se v sobotu doma utká s Pardubicemi o finálovou příčku

Dlouho vyhlížený duel se blíží. Již v sobotu se na neratovickém zimním stadionu od 18:15 hodin proti sobě postaví týmy Sparty a Pardubic. Nejsledovanější duel kola je pro Pražany stěžejní, buď vyhrají za tři body a dostanou se před Mustangy a získají nadě

První start nového motoru!

I když přípravy prvního startu nového motoru provázelo několik problémů a museli jsme ho o den odložit, samotný start byl, k našemu překvapení, na první pokus Motor poprvé nastartoval 18. dubna 2023 a snad bez problémů poběží i po zavázání do motoráčku.

Race to Dubai Unlimited Golf Package

Finále turnajů Race to Dubaj bude zakončeno kde jinde než v Dubaji. Cena balíčku od 36.260,-Kč za 7 nocí ubytování se snídaní, 3 golfy a 2-denní vstupenku na turnaj, letištní i golfové transfery.