ČKS SKI Jilemnice

ČKS SKI Jilemnice - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice

projít na web

Velká cena Jilemnice - 16. 12. 2023 Horní Mísečky

Tradičním otvírákem lyžařské běžecké sezóny v Čechách byla už potřicáté Velká cena Jilemnice. Na stadionu na Horních Mísečkách ráno přivítalo závodníky pár centimetrů nového sněhu, vločky poletovaly i při závodě během dopoledne a tak se závod konal v krás

Běh do vrchu Jilemnice - Žalý

Celkem 77 závodníků vyběhlo letos do cíle závodu - pod kamennou rozlednou na vrcholu Žalého. Za krásného slunečného počasí se v cíli radoval Ondřej Volák z týmu Salomon, který uhájil vítězství před domácím Matyášem Votočkem. V kategorii žen zvítězi

Republikové finále ovládly naše běžkyně

Dívčí družstvo složené z našich běžkyň na lyžích: Karolína Špicarová, Sofie Vyhlídková, Karolína Drbohlavová, Eliška Polonská, Stela Smutná a Lucie Žalská, vybojovalo vítězství na republikovém finále v přespolním běhu ve Žďáru nad Sázavou. Děvčata si vybo

Jilemnický kros – Memoriál Oldy Hrubého

Za krásného podzimního počasí přivítal areál Hraběnka milovníky běhu v terénu, aby poměřili síly na tratích 10 a 5 km. Závod byl náročný nejen profilem, ale dnes hlavně povrchem. Déšť v minulých dnech udělal trať náročnější, než byli závodníci v minulých

MČR na kolečkových lyžích 2023 = 18 medailí

Sportovci dorostu, juniorů a dospělých vezou z MČR na kolečkových lyžích z libereckého Vesce celkem 18 medailí. Třídenní závody se konaly na částečně zrekonstruovaném areálu va Vesci ve dnech 29.9.- 1.10.2023 a sestávaly se z pátečního odpoledního spri