Precizně zpracovaný model španělského zákazníka

DFS Rhönsperber Lamberto Collari

Model byl proveden v barevné úpravě dle přání zákazníka. Následně exportován do Japonska.

Challenge Tour na Kaskádě si zahraje 14 Čechů

Ve čtvrtek 15. června se na Kaskádě rozehraje další z turnajů Challenge Tour, profesionální evropské „druhé" ligy, ve které dostalo příležitost ukázat, co umí, hned čtrnáct zástupců českého golfu, včetně 13letého Luis Kleina, jenž si účast vysloužil minul

Disciplinární komise FIFA přistoupila k exemplárnímu trestu: Rubiales dostal tříletý zákaz činnosti

Disciplinární komise FIFA v pondělí oznámila, že bývalému prezidentovi Španělské fotbalové federace, Luisi Rubialesovi, zakazuje výkon jakékoliv činnosti související s fotbalem, a to na celkem tři roky s platností na národní i mezinárodní úrovni. Luis Rub

Historický úspěch, muži jsou pátí v Evropě! Ženy na Superfinále EBSL obsadily 6. místo

Čeští reprezentanti v plážovém fotbalu obsadili na letošním Superfinále Euro Beach Soccer League úžasné 5. místo. Před výběrem trenéra Jaroslawa Jagielskiho skončily pouze evropské velmoci: Portugalsko, Itálie, Bělorusko a Španělsko.

Mistrovství Evropy 2021 přesunuto

Mistrovství Evropy ve Španělském Villablinu bylo zrušeno. Nový termín závodů je 18. a 19. 9. 2021 Závody se budou konat v Oviedu Španělsko. Na programu je obří slalom, slalom a týmová soutěž. Světový pohár byl v Oviedu zrušen.