Rohálovku vyhrál Pascal Sarwat, Jan Kreisinger doběhl v osobním rekordu druhý

MČR V MARATONU - Ondřej Fejfar doběhl pro stříbro v novém osobním rekordu, poprvé pod 2:20 h! Tomáš Blaha doběhl na 27. místě

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se opět konalo v rámci Pražského maratonu vybojoval náš vytrvalec Ondřej Fejfa r výborné 2. místo, když náročnou maratonskou trať zaběhl v osobním rekordu 2:19:54 hod . a vůbec poprvé v životě pokořil hrani

Na Silvestrovském běhu v Peuerbachu Kreisinger šestý, v Přerově vyhrál Blaha

Silvestrovský den byl jako obvykle protkán řadou silničních běhů. V rakouském Peuerbachu obsadil v těžké mezinárodní konkurenci Jan Kreisinger pěkné 6. místo. Na jednom z tuzemských závodů, v Přerově, obhájil své loňské prvenství Tomáš Blaha. Jako čtvrtý

MČR v půlmaratónu - Bajza v osobním rekordu stříbrný, Kreisinger bronzový

V sobotu 14. dubna se v Pardubicích běžel tradiční Vinařský půlmaratón, v rámci něhož se uskutečnilo i Mistrovství České republiky. Tohoto běžeckého svátku, na kterém pravidelně sklízíme vavříny, se zúčastnila i početná skupina našich běžců. Největší favo

Rohálovskou desítku vyhrál Jan Kreisinger

V sobotu 26. února se v Prusinovicích uskutečnil další, již 18.ročník, Rohálovské desítky . Tento závod byl v loňském roce vyhlášen čtenáři časopisu Behej.com jako nejoblíbenější silniční běh v České republice. Své premiérové vítězství si zde přisal Jan K

Rohálovskou desítku vyhrál opět Kreisinger, třetí doběhl Bajza

V sobotu 25. února se v Prusinovicích uskutečnil další, již 19. ročník, Rohálovské desítky . Tento silniční závod se mezi běžci těší velké přízni a v loňském roce byl vyhlášen čtenáři respektovaného časopisu Behej.com jako nejoblíbenější silniční běh v Če