Roman Novotný obsadil v Turíně 13. místo

Roman Novotný se probojoval do finále halového Mistrovství Evropy a v něm obsadil 8.místo

Roman Novotný  obsadil v páteční kvalifikaci dálkařů 7. místo a jako předposlednímu se mu podařilo probojovat do osmičlenného finále halového Mistrovství Evropy v atletice, které se o tomto víkendu koná v Paříži.  V sobotním finále poté obsadil 8. místo

Na halovém mistrovství ČR jsme získali 6 medailí - Kocourek a Novotný dvojnásobnými mistry

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil republikový halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm 6 medailí, z toho 4 zlaté. Roman Novotný zvítězil v dálce a v trojskoku. Milan Kocourek je také dvojnásobným mistrem a to v bězí

ME v krosu - Kocourek si doběhl pro vynikající 12. místo! Homoláč byl 22. v kategorii M23

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu, které se konalo v maďarské metropoli Budapešti, náš Milan Kocourek . V nabité konkurenci obsadil na 10 km trati časem 30:33 min . výborné 12. místo , čímž o šest pozic vylepšil svůj loňský

Kocourek, Kreisinger a Novotný reprezentovali na Mistrovství Evropy družstev

Naši atleti Milan Kocourek, Jan Kreisinger a Roman Novotný reprezentovali o víkendu ČR na Mistrovství Evropy družstev. Elitní kategorie čítající 12 družstev se sešla ve Stockholmu.

Kocourek zaznamenal na ME v krosu nejlepší výsledek za poslední dvě dekády, Bajza doběhl v osmé desítce

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu , které se konalo ve slovinském Velenje, náš Milan Kocourek . V nabité konkurenci obsadil výborné 18. místo s pouhým 5 vteřinovým odstupem na první desítku. Jakub Bajza obsadil v kategorii d