Rožnovský Olympijský běh vyhrál potřetí vřadě Tristen Bell, vítězství obhájila iMarkéta Musilová

Celkem 221 závodních i rekreačních běžců se postavilo na start letošního ročníku rožnovského Olympijského běhu. Samozřejmě nechyběly ani oblíbené dětské běhy v různých věkových kategoriích. Tentokrát se závodilo i pro malého Kubu Guryču. Článek Rožnovský Olympijský běh vyhrál potřetí v řadě Tristen Bell, vítězství obhájila i Markéta Musilová se nejdříve objevil na Televize Beskyd.

Masarykův pohár vyhrál Zlín

Česká hokejová Extraliga zná pro ročník 2013/2014 svého vítěze. Přesně po deseti letech se podařilo podruhé v historii české nejvyšší ligy vyhrát mužstvu PSG Zlín. Ve finálové sérii zvítězili svěřenci Rostislava Vlacha nad brněnskou Kometou 4:1 na zápasy.

Trump vyhrál primárky ve 3 státech USA

Bývalý americký prezident prohlubuje propast v nominačním klání proti Nikki Haleyové, své jediné soupeřce v Republikánské straně NEW YORK Bývalý americký prezident Donald Trump zvítězil v posledních primárkách konaných ve státech Michigan, Idaho a Missour

Zaječí potřetí na prvním místě hitparády Proglasu

Píseň  Zaječí  už potřetí za sebou (nyní  v 968. kole) stanula na prvním místě hitparády Radia Proglas. Moc si vážím Vaší podpory a velmi Vám za ni děkuji! A už jen nesměle dodávám, že máte-li chuť opět zahlasovat, lze tak učinit až do pátku 17.7. - jak n

Bojujeme o vítězství na 45. All Japan Koi Show a vybíráme pro Vás krásné HQ KOI

Odlétáme bojovat o vítězství a vybrat pro Vás krásné HQ KOI - sledujte naši on-line reportáž...