Scuderia Praha Ferrari s přehledem zvítězila 24H EPILOG BRNO

Historicky první český závod na 24 hodin v Brně (15. - 16. 10. 2016) zcela jednoznačně ovládla posádka červeného Ferrari startovní číslo 11 týmu Scuderia Praha ve složení Jiří Písařík/Josef Král/Peter Kox/Tom Onslow-Cole. V průběhu 24 hodin vítězný vůz absolvoval 646 kol, což představuje celkem 3 490 km! Na druhém místě dojel do cíle vůz Mercedes SLS AMG GT3 (#10) s posádkou ve složení Christiaan Frankenhout/Kenneth Heyer/Roland Eggimann/Chantal Kroll/Michael Kroll.

Scuderia Praha obhájila vítězství na okruhu v Mugellu

Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Kral/Matteo Malucelli) zahájila letošní sezónu Evropského šampionátu vítězstvím v závodě Hanook 12H Mugello. Posádka rudého Ferrari spolehlivě vedla již po první, tříhodinové

Scuderia Praha Racing do třetice vítězní!

Tým Bohemia Energy Racing se Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík / Josef Kral / Matteo Malucelli) prodloužili neporazitelnost již v třetím letošním závodě vytrvalostní série Hankook 24H European Championship. Na brněnském okruhu v závodě 12H

Scuderia Praha Ferrari na okruhu v Imole opět na pódiu

Pouhých 37 sekund ztratil tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřího Písaříka / Josef Král) na vítězné Audi R8 LMS týmu Car Collection Motorsport v závodě Hankook 12H IMOLA. Ferrari dojelo těsně před Ram Racing Mercedes-AMG GT3 (#30, Tom Onslow-Col

Scuderia Praha zvítězil v Hankook 24h PORTIMAO

Bohemia Energy Racing tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík / Josef Král / Matteo Malucelli) zvítězili na Hankook 24h PORTIMAO již druhý rok po sobě. Na Autódromo Internacional Algarve dovedl Jiří Písařík Ferrari do cíle po 586 kolech a sl

Scuderia Praha Ferrari na pole position pro Hankook 12H RED BULL

Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) získala nejlepší pozice na startovním roštu pro třetí kolo 24H SERIES by Hankook. Ital Matteo Malucelli zajel na okruhu o délce 4.318 kilometr čas 1:28.755 minut a získal druhé