Skoták se Šmídem vyhráli turnaj Světového poháru v kolové

V závěrečném osmém turnaji Světového poháru v kolové v rakouském Höchstu zvítězili Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno. Ve finále porazili na domácí úřadující mistry světa Patricka Schnetzera s Markusem Bröllem 7:5. Turnaj byl současně poslední výkonnostní prověrkou před mistrovstvím světa v sálové cyklistice, které se uskuteční od 21. do 23. listopadu v Brně.

Skoták se Šmídem získali domácí titul v kolové

Titul mistrů republiky v kolové získali Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno, kteří ve finále porazili Jiřího Hrdličku s Pavlem Loskotem z SC Svitávka 2:0 na zápasy. V krasojezdeckých soutěžích vynikl nad průměr pouze Arnošt Pokorný. Domácí šampion

Sdruženáři měli vydařený vstup do Světového poháru

Čeští reprezentanti v severské kombinaci mají za sebou vydařený vstup do nového ročníku Světového poháru. V úvodních třech individuálních závodech v náročných klimatických podmínkách ve Skandinávii se blýskl především Miroslav Dvořák hned v premiéře ve fi

Do finské premiéry Světového poháru vstoupí o víkendu sdruženáři

České reprezentanty v severské kombinaci čeká o nadcházejícím víkendu premiéra nového ročníku Světového poháru. V obávaném finském středisku Kuusamu, kde závody většinou provázejí nevyzpytatelné větrné poryvy, vstoupí do prestižní soutěže s novým reprezen

Prachatice přivítají přes 200 triatletů z 24 zemí světa!

Město Prachatice bude 4. srpna hostit závod s názvem Xterra Czech 2012. Tento prestižní mezinárodní podnik je součástí Světového poháru Xterra, Evropského poháru Xterra, je pátým dílem seriálu Českého poháru Xterra a v neposlední řadě je také kvalifikační

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.