Tentokrát se podíváme na ulexit, což je velmi zajímavý sněhobílý kámen. Také má svoji přezdívku a říká se mu kočičí oko. Ačkoliv má svoji klasickou přírodní barvu v mléčné bílé barvě, tak přece jenom ke šperkařské práci se používá ještě jeho přibarvování. Není to vysloveně přírodní nerost, ale jedná se o synteticky vyrobený kámen, ale i když je barvený, tak pořád má v sobě ukryté tajemné prvky, které nasměrují člověka tím správným směrem. Na jeho životní cestě ho ulexit umí ochránit od stresu a přináší tak jasný úsudek nebo i kreativitu s představivostí. Tím samozřejmě otevírá cestu k vizím, které lze mnohem snadněji pochopit. Skvěle doplní outfit Vzhledem k jeho možnosti přibarvení, tak můžete vytvořit jedinečné autorské šperky podle vlastního uvážení. Každý takto vyrobený šperk neztratí nic z toho, co ulexit svým poselstvím přináší. Je pravdou, že poté lze sestavit i různé dárkové sety, které se hodí jak pro běžnou, tak slavnostní příležitost. Navíc dokonce podporuje v tom, že dodá dostatečnou energii a umí spolehlivě bojovat proti únavě. Ulexit je jednoznačně výbornou volbou. Článek Sněhobílá krása s magickou mocí se nejdříve objevil na Oliva restaurant.
Krása představuje pro člověka zásadní bod celé jeho existence a nepřestává o ni různými prostředky usilovat. Už stovky let po naprosté dokonalosti touží a neváhá pro ni podstoupit mnohé. Pojďte s námi na malou výpravu do jejích dějin. Krása napříč Celý
Dívky z 5. B se zúčastnily soutěže Krása a zdraví ze zahrady, kterou vyhlásil Český zahrádkářský svaz. Isabella Matoušková se umístila v kategorii B na krásném 2. místě a Veronika Sedláčková na 10. místě. Moc gratulujeme!
projít na článekSamsung Galaxy Watch6 Classic osloví otočnou lunetou i kvalitním zpracováním Nechybí NFC platby, podpora hovorů či novinky spojené s One UI 5 Watch Stále jde o nejlepší Wear OS hodinky, ale inovací je pomálu Samsung umí dělat chytré hodinky. To je fakt, k
The post Křest knihy Jiná krása Davida Těšínského appeared first on Leica Gallery Prague.
projít na článekRenishaw, jedna z předních britských technologických firem spolupracuje na vývoji prototypu vozidla Bloodhound SSC, které se v létě 2015 pokusí překonat magickou rychlost 1 000 mil za hodinu (přibližně 1609 km/h).
projít na článek