Sparta bere tři body, odpor Studénky zlomila dvěma slepenými góly

Sledge hokejisté Sparty Praha dokázali v 6. kole E. P. C. Management České ligy vyhrát na domácím ledě nad týmem ze Studénky 4:1. Hosté tlaku Pražanů dlouho odolávali, zápas ale rozsekly dva slepené góly během šestnácti sekund v poslední minutě druhého dějství. Hattrick zaznamenal Zdeněk Krupička. Spartě tak kolo před polovinou soutěže patří třetí pozice se ziskem jedenácti bodů.

Sparta bodovala i se Studénkou, prohrála až v nájezdech

Sledge hokejisté Sparty dokázali i ve 4. kole České para hokejové ligy bodovat, i když ne vyhrát. Na ledě Studénky Pražané padli 1:2 po samostatných nájezdech, každopádně i tak z moravského tripu jedou spokojeni se čtyřmi body. Aktuálně jim v tabulce patř

Sparta gólem v závěru vykradla Olomouc a výrazně se přiblížila play off!

Gólem čtyři minuty před koncem třetí třetiny zvítězili sledge hokejisté pražské Sparty na ledě Olomouce a ve veledůležitém zápase si odvezli všechny tři body. Na výhře 3:2 se dvěma góly podílel Zdeněk Krupička. Pražané tak v pravý čas dokázali zastavit sé

Gól kapitána Jiřího Krupičky last-minute vystřelil Spartě tři body

Para hokejisté Sparty se ve 2. kole dočkali prvního vítězství v nové sezóně, když zvítězili na ledě Studénky 2:1. Tři body vystřelil Pražanům kapitán Jiří Krupička, jenž se prosadil v samotném závěru.

Domácí víkend za šest bodů naplnil představy. Sparta se drží v kontaktu s popředím tabulky

Tým HC Sparta Praha sledge hokej v úvodních dvou zápasech sezóny na domácím ledě neztratil ani bod. Nejprve v sobotu Pražané srazili do kolen karlovarské Žraloky 2:0, načež splnili povinnost proti poslednímu Litvínovu poměrem 10:0. Sparta se tak udržela v

Sparta nezastavila ofenzivní sílu Zlína, na Moravu putují všechny body

Sledge hokejisté pražské Sparty nedokázali v 5. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy bodovat s mitrovským Zlínem. Ofenzivní síla LAPPu domácí obranou, které chyběl Jan Zapletal, dokázala hned v úvodní třetině udeřit třikrát. Ačkoli Pražané