Sparta bodovala i se Studénkou, prohrála až v nájezdech

Sledge hokejisté Sparty dokázali i ve 4. kole České para hokejové ligy bodovat, i když ne vyhrát. Na ledě Studénky Pražané padli 1:2 po samostatných nájezdech, každopádně i tak z moravského tripu jedou spokojeni se čtyřmi body. Aktuálně jim v tabulce patří třetí místo se ziskem šesti bodů ze tří zápasů.

Zázrak na ledě! Sparta dobyla zlínský hrad, obrat dokonala v nájezdech

Sledge hokejistům pražské Sparty se povedl zázrak. Ve Zlíně dokázali navázat na svou výhru z listopadu 2014, která byla pro všechny na ledě LAPPu do dnešního dne poslední. Sparta sice již v 10. minutě prohrávala o dvě branky, ovšem z minimum následně doká

První výhra v sezóně! Sparta vyválčila dva body v Olomouci v nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty ve druhém kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy vybojovali první vítězství v sezóně. Pražané sice na ledě Olomouce sehráli až nečekaně těžký duel, nakonec jej ale dotáhli do dvoubodového finiše za triumf v náj

Úvodní duel sezóny pro Spartu, nad Olomoucí vyhrála po nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v 1. kole České para hokejové ligy ve Škoda Ice Rink aréně nad olomouckými Kohouty 2:1 po samostatných nájezdech. Pražané šli do vedení v 5. minutě zásluhou Frolíka, každopádně po vyrovnání v 19. minutě z hole Feren

Do Prahy míří Zlín a Studénka. Porazí Pražané mistra i napodruhé?

Na led pražské Sparty míří v rámci 9. a 10. kola České para hokejové Zlín a Studénka. Pražany čekají těžké zápasy, jak říká kapitán a hrající trenér HC Sparta Praha Jiří Krupička, každý bod bude mít cenu zlata. V sobotu se hraje ve Škoda Ice rink s mistro

Sparta jede na led mistrovského Zlína a Studénky. Každý bod má cenu zlata, hlásí kapitán

Sledge hokejisté pražské Sparty jedou v rámci 3. a 4. kola České para hokejové ligy na daleký výjezd. V sobotu od 15:30 hodin se představí na ledě mistrovského Zlína, v neděli od 9:30 hodin je pak čeká duel se Studénkou na stadionu v Havířově. Co čeká Pra