Zázrak na ledě! Sparta dobyla zlínský hrad, obrat dokonala v nájezdech

Sledge hokejistům pražské Sparty se povedl zázrak. Ve Zlíně dokázali navázat na svou výhru z listopadu 2014, která byla pro všechny na ledě LAPPu do dnešního dne poslední. Sparta sice již v 10. minutě prohrávala o dvě branky, ovšem z minimum následně dokázala vytěžit maximum. Z osmi střel v celém utkání vytěžila dvě branky a rozhodla v nájezdech o triumfu 3:2. Gólman Vápenka zase vychytal obrovské šance domácích.

Sparta bodovala i se Studénkou, prohrála až v nájezdech

Sledge hokejisté Sparty dokázali i ve 4. kole České para hokejové ligy bodovat, i když ne vyhrát. Na ledě Studénky Pražané padli 1:2 po samostatných nájezdech, každopádně i tak z moravského tripu jedou spokojeni se čtyřmi body. Aktuálně jim v tabulce patř

První výhra v sezóně! Sparta vyválčila dva body v Olomouci v nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty ve druhém kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy vybojovali první vítězství v sezóně. Pražané sice na ledě Olomouce sehráli až nečekaně těžký duel, nakonec jej ale dotáhli do dvoubodového finiše za triumf v náj

Obrat se nekoná, Sparta vypadla v semifinálové sérii se Zlínem 0:2 na zápasy

Zázrak v podobě obratu v semifinálové sérii se nekoná, sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i druhý semifinálový duel se Zlínem poměrem 0:2 a čeká je tak boj o bronz, ve kterém se utkají s Pardubicemi. Na ledě Zlína Pražané dlouho drželi bezbrankovou

Domácí víkend za šest bodů naplnil představy. Sparta se drží v kontaktu s popředím tabulky

Tým HC Sparta Praha sledge hokej v úvodních dvou zápasech sezóny na domácím ledě neztratil ani bod. Nejprve v sobotu Pražané srazili do kolen karlovarské Žraloky 2:0, načež splnili povinnost proti poslednímu Litvínovu poměrem 10:0. Sparta se tak udržela v

Úvodní duel sezóny pro Spartu, nad Olomoucí vyhrála po nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli v 1. kole České para hokejové ligy ve Škoda Ice Rink aréně nad olomouckými Kohouty 2:1 po samostatných nájezdech. Pražané šli do vedení v 5. minutě zásluhou Frolíka, každopádně po vyrovnání v 19. minutě z hole Feren