Štafetový pohár - krajské kolo

V pátek 10.května jsme vyrazili do Dobrušky na krajské kolo štafetového poháru. Vzhledem k časům z okresních kol jsme byli štafetou č. 1 a ve svých rozbězích jsme se potkávali s dalšími čtyřmi nejlepšími štafetami z okresních kol. Od prvního závodu jsme se svými soupeři sváděli velmi vyrovnané boje. Mladší byli ve svém rozběhu třetí, starší svůj rozběh vyhráli. Do smíšené dvoustovkové štafety se nastupovalo podle součtu časů. Prodleva před naším během způsobená ošetřováním zraněné závodnice nás trochu uspala a nepodali jsme tak úplně nejlepší výkon. Přesto nám náš čas v součtu stačil na medailové umístění. Přivezli jsme tedy bronzové medaile, jen necelé čtyři vteřiny od celkového vítězství. Pochvalu zaslouží všichni závodící žáci i žákyně, ale děkuji i těm, kteří o nominaci bojovali. Trénovat ale budeme dál, radost z kvalitních výsledků za to stojí. MN.

Štafetový pohár 2024

Ve středu 24.4. jsme již po jedenácté vkročili do akce, které se jako jedna z mála škol účastníme od jejího prvního ročníku. Štafetový pohár je běžeckou soutěží žáků prvního stupně. Sčítají se v něm časy tří štafet - 8 x 100 metrů pro žáky a žákyně 2.-3.

Pohár Jaroslava Haška IV.

Dne 28.1. 2024 odstartoval v Kejžlici již 4. ročník soutěže o pohár Jaroslava Haška. Cílem této soutěže je uletět co nejdelší vzdálenost v předem dané sportovní mapě (celá Česká republika). Desítka balónů z celé republiky [...]

Štafetový běh a doplňková disciplína

Žáci naší školy se dnes umístili na 5. místě v Okresním kole Štafetového poháru. Soutěžilo 8 družstev. Barbora Kaslová, žákyně 3. A zvítězila v doplňkové disciplíně skoku do dálky mezi mladšími dívkami.

Cesta McDonald’s Cupem pro nás skončila v okresním finále

V úterý 14. května proběhlo na umělém trávníku v Trutnově okresní kolo McDonald’s Cupu ve fotbale. My jsme se do něj probojovali přes okrskové kolo v kategorii žáků 1.–3. třídy. Číst dál...

II. Liga mužů ve vzpírání družstev 1. kolo, skupina B (Holešov)

V sobotu 4. 3. 2017  proběhlo v Boskovicích 1. kolo II. ligy mužů ve vzpírání družstev skupiny B. Z tohoto klání jsme si dovezli čtvrté místo Náš oddíl reprezentovali: Trh Nadhoz Dvojboj SLABÝ Petr 95 125 220 TRLICA Rostislav 120 148 268 PAŠKA V