Stříbrné mega představení elévů ve vyšším koši!

Elévy čekala na závěr sezóny obrovská výzva. Poté, co si minulý turnaj vybojovali postup do vyššího koše, se mohli těšit na silnější soupeře. Nicméně nelehkou situaci vzali do svých rukou neuvěřitelným způsobem. Tým měl obrovskou energii a motivaci, užit si i poslední sezonní turnaj. Nepamatujeme si, kdy jsme naposledy zapsali 100% účast v jakékoliv kategorii. Do Petrovic přijelo všech 14 dychtivých bojovníků. Ti poté vlétli do turnaje jako uragán a deklasovali 3 soupeře za sebou. V posledním zápase tak bojovali dokonce o celkové vítězství. Petrovice, a především hráč č. 41, byly nad naše síly, tým si však zaslouží obrovskou pochvalu za neuvěřitelné výkony, kterými bavili náš početný fanklub z řad rodičů, ale i všechny přítomné. Odměnou všem byla laser game, kterou jsme si užili na maximum a uzavřeli tak nejen parádní den, ale i úspěšnou sezónu :) Děkujeme všem za sobotní účast, ale hlavně za všechny předchozí měsíce. Rodičům za podporu a hladkou spolupráci, bez které by to také vůbec nešlo ;)Těšíme se na letní přípravu v podobě týmových akcí a v říjnu znovu na značkách, ať už v kategorii elévů nebo někteří nově v mladších žácích! :) Tom

• Web: FLOBO
  • Aktualizace: 5.6.2023

POZVÁNKA DO STŘÍBRNÉ SKALICE

Růže z Argentiny se představí ve Stříbrné Skalici.

Dvě stříbrné medaile pro český námořní jachting

Češi si z mistrovství Evropy ORC, které se konalo minulý týden v kyperském Limassolu, vezou hned dvě stříbrné medaile!

Gulliveři budou na domácí půdě obhajovat zlato z Turnaje elévů

O následujícím víkendu (20. – 21. května) se v prostorách Sokola Brno I odehraje již šestý ročník tradičního Turnaje elévů o pohár starosty Sokola Brno I, na němž budou Gulliveři obhajovat loňské zlaté medaile. Historie této jedinečné akce se začala p

Bowleři vezou dvě stříbrné medaile

Český sportovní bowling opět ukázal, že patří k evropské špičce ve všech věkových kategoriích. Potvrdili to i mladí hráči, kteří na Mistrovství Evropy juniorů ve Finsku vybojovali dvě stříbrné medaile.