Švadlenková s Václavíkem kralovali v Praze

Praha v sobotu hostila třetí závod Českého poháru v aquatlonu. Na start se postavilo 220 závodníků a k vidění byly parádní sportovní výkony. Šampiony české metropole se nakonec za přijatelného počasí stali Pavlína Švadlenková a Filip Václavík.

Na TRIPrague kralovali Karel Zadák a Pavlína Švadlenková

Druhý ročník triatlonového festivalu v srdci metropole měl po pátečním aquatlonu na sobotním programu ranní závod MINI TRIPrague (380 m plavání – 18 km cyklistiky – 4,2 km běhu), kde zvítězil Pavel Wohl. Hlavního závodu na halfironmanských tratích se zúča

V cíli jsem měla velkou chuť křičet

Bývalá plavkyně Pavlína Švadlenková se triatlonu věnuje necelé dva roky a v sobotu to byla její teprve čtvrtá “půlka” v životě. Závodnice z týmu Kerberos se stala novou mistryní republiky ve středním triatlonu. Jak prožívala závod a kolik emocí do něj dal

Vojtěch Král vybojoval na Mistrovství ČR v krosu bronzovou medaili !

Vojtěch Král dal v sobotu vzpomenout na léta nedávná, kdy naši kluboví běžci kralovali mezi českými krosaři a z mistrovských šampionátů vozili pravidělně min. 2-3 medaile....

Andrejev a Erbenová kralovali závodu Evropského poháru

Česká reprezentantka Helena Erbenová a ruský mistr Evropy Pavel Andrejev suverénně ovládli závod Evropského poháru v zimním triatlonu, který se premiérově konal ve Vimperku.

Zimovjanová a Marcinek kralovali v prosluněnné Karviné

Překrásné jarní počasí provázelo druhý závod Českého poháru v aquatlonu, který hostila Karviná. Na start se postavilo rovných 100 sportovců, kteří bojovali v kombinaci plavání a běhu. Nejlepšími byli Tereza Zimovjanová a Tomasz Marcinek z Polska.