Svaťa Božák zazářil v dalším ultramaratonu

Na květnový závod okolo Slovinska se Svaťa Božák vydal již po šesté. Trať dlouhou 1250,6 km ujel za dva dny, čtyři hodiny a dvanáct minut. Skončil na nádherném sedmém místě. Dojmy z ultramaratonu popisuje na svém  webu . Náš borec z Tylovic se před pár dny ze Slovinska vrátil a už pilně trénuje na další závod okolo Rakouska. Jede se v srpnu a trať měří 2200 km. Zda se ho však se svým týmem zúčastní, to bude záležet na vlídnosti sponzorů. Bez jejich pomoci se takovýto dlouhý cyklomaraton bohužel jet nedá. (MTA)

Svaťa Božák opět na startu!

POSTORNA - Dnes ve 20.18 hodin v Postorné Svaťa Božák startuje 1229 km dlouhý ultramaraton kolem Slovinska. Přejeme hodně zdaru! Foto: www.svatabozak.cz

Skvělý výkon Svati Božáka v ultramaratonu Okolo Slovinska

POSTOJNÁ – Přímo ze slovinské Postojné se nám ozval Svaťa Božák, náš skvělý ultramaratonec z Tylovic. V sobotu 12. května v 21.05 hodin dorazil jako osmý do cíle cyklistického závodu Okolo Slovinska, který začínal i končil právě v Postojné. Trať dlouhou 1

Svaťa Božák v cíli! Blahopřejeme k 7. místu!

Sedm minut po půlnoci ze soboty na neděli dojel Svaťa do cíle. Skončil sedmý, což je vynikající úspěch v tak náročném ultramaratonu. Jel ho celé dva dny, tři hodiny a 49 minut!!!! Je to zatím jeho nejlepší umístění v tomto 1 229 km dlouhém závodu kolem Sl

Svaťa Božák žádá své příznivce o finanční podporu

K netradiční výzvě se rozhodl náš tylovický ultramaratonec Svaťa Božák.Prostřednictvím internetu žádá své příznivce, aby mu pomohli zasponzorovat účast na srpnovém nonstop závodu Race Around Austria. Ultramaraton kolem Rakouska měří 2 200 km a dosahuje př

Svaťa Božák z Tylovic šestý v ultramaratonovém závodě Kolem Rakouska

RAKOUSKO - Neuvěřitelný třetí ultramaraton v jediné sezóně má za sebou cyklista Svaťa Božák z Tylovic. V srpnovém závodě Kolem Rakouska (Race around Austria) dojel šestý, což je fantastické umístění. BLAHOPŘEJEME! Pro Svaťu to byl zatím nejdelší a také ne