Taekwondistka Lenka Šimečková má bronz z parašampionátu

Česká federace Taekwondo WTF získala vůbec první bronzovou medaili z para mistrovství Světa zásluhou osmatřicetileté Lenky Šimečkové. Do Londýna se sjelo neuvěřitelných 250 závodníků z 50 zemí celého světa. Česká para reprezentantka Lenka Šimečková je třetí nejlepší taekwondistkou na celém světě. Své kvality potvrdila v nejpočetnější ženské kategorii v para Poomsae. Přitom na britských tatami bojovalo 250 závodníků z padesáti států světa.

Historicky první zlatá medaile z Austria Open Poomsae G-1

Ondřej Havlíček získal zlatou v individuální kategorii a stříbrnou v páru s Petrou Novotnou. Týmu ve složení Kateřina Svítilová, Ludmila Rosenbaumová a Judita Hájková se podařilo vybojovat další stříbrnou medaili. Lenka Šimečková obhájila zlato v para kat

Čelůstkovi unikl bronz o sedm vteřin

Olympionik Jan Čelůstka měl v Karlových Varech z českých triatlonistů nejblíže k medaili, jenže dramatický souboj o bronz těsně prohrál. Prestižní závod Evropského poháru se kvůli počasí změnil v extrémně náročnou záležitost, kterou ovládl Jegor Martynenk

HEBE si veze bronz z Mistrovství Evropy

Na Maltě se od 26. dubna do 1. května jelo mistrovství Evropy ORC. Na startu byly dvě české lodě: HEBE SAILING TEAM a TŘI SESTRY SAILING TEAM. A HEBE závod vyšel parádně. Byl z toho bronz.

Youtuberi 2.0: Lenka Polcerová

Další z inspirací přilétá od týmu Markeru CS. Jak na (sebe)reflexi ve vzdělávacích a dobrovolnických aktivitách? Lenka se tomuto tématu intenzivně věnuje v rámci své práce v organizaci INEX Sdružení dobrovolných aktivit. Vytvořili k tomuto tématu takový