Taneční soutěž v rock’n’rollu a boogie – woogie v Rimini

Stejně jako v předchozích letech, také letos uspořádal italský svaz tanečního sportu FIDS týdenní pásmo soutěží, které proběhlo v týdnu od 6. do 12. července na výstavišti v Rimini. Jeho součástí byly i mezinárodní soutěže v rokenrolu a boogie – woogie, pro které byly vyhrazeny dva dny. Sobota byla věnována rokenrolu a proběhlo v ní Mistrovství Evropy kategorie A, juniorů a žáků, zatímco nedělní program zajišťovali hlavně tanečníci tří kategorií boogie – woogie, který doplnily rokenrolové tanečnice Světového poháru dívčích formací senior.

Světový pohár v akrobatickém rokenrolu – Rimini

Italská federace tanečního sportu FIDS uspořádala na výstavišti v Rimini letos již 10. ročník pásma tanečních soutěží, jehož součástí jsou už tradičně mezinárodní soutěže v rokenrolu a boogie - woogie. Během přípravy došlo letos k organizačním změnám, což

Rimini 2014

Italská federace tanečního sportu FIDS uspořádala letos už 7. ročník týdenního pásma tanečních soutěží, které probíhaly od 7. do 13. července v osmi pavilonech výstaviště v Rimini. I když jde hlavně o domácí soutěže, je součástí této velkolepé taneční pře

Taneční soutěž v rock’n’rollu a boogie – woogie v Zielone Góre

Poslední mezinárodní soutěž, která uzavřela letošní sezónu, proběhla v Zielone Góre, což je město se 118 000 obyvateli na západě Polska, poblíž hranic s Německem. Uspořádal ji Sportowy Klub Taneczny Mega Dance v rekreačním a sportovním centru, které leží

MČR V AKROBATICKÉM ROCK AND ROLLU - Pohár města Náchoda

Na taneční soutěži Pohár města Náchoda v akrobatickém rock’n’rollu, letos pořádané jako Mistrovství ČR, se sešli tanečnící párových kategorií i formací a fotograf Petr Jansa byl u toho. >> fotogalerie Petra Jansy

Rimini 2014 - 2. část

2. část reportáže Zdenka Polce z tanečních soutěží v Rimini. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V ned