TJ Vojkovice x Kolová 1:2

První domácí prohru na jaře zařídil Vojkovicím tým z Kolové, který měl v průběhu hry více štěstí. Do vedení mohli jít v úvodu domácí, ale hlavička Petra Kocifaje šla těsně nad branku hostí. V 10. minutě poprvé zahrozila Kolová a byl z toho hned vedoucí gól, to se střelou z poza šestnáctky trefil Jakub Gábner. Za tři minuty bylo srovnáno Pepou Gondou. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, tak se podruhé v utkání prosadil Jakub Gábner a stanovil tak konečný stav...

Začátek sezóny

Pro tým TJ Vojkovice začíná sezóna dne 18.08.12 na hřišti Ajaxu Kolová. Výkop v 17:00 hod.

Dorost Vojkovice/Kyselka

Od sezóny 2015/16 bude nově působit v dorostenecké soutěži tým Vojkovice/Kyselka.

Vojkovice se vyšvihly na bronzový stupínek

Pomalu, ale jistě začíná nováček krajské I. B třídy z Vojkovic vystrkovat růžky. Po ne zcela valném vstupu do podzimní části soutěže válcují Vojkovice jednoho soupeře za druhým. Naposledy se však na tři body překvapivě hodně nadřely, když v pozici favorit

Vojkovice nedaly Stružné žádnou šanci

Od úvodních minut rychlonozí útočníci Vojkovic řádně provětrávali struženskou obranu. V 11. minutě se tým z Poohří ujal vedení, když po souhře s Vorlem chytře lobem á la Poborský překonal struženského gólmana Petr Kocifaj. Hráči ze Stružné se hodně pomalu

TJ Vojkovice x Chýše "B" 9:0 (5:0)

Jednoznačná záležitost, v podání domácího týmu z poohří, vedla k vítězství 9:0. O vítězi utkání bylo jasno již po první půli, kdy Vojkovice vedly 5:0. A to další šance skončily nevyužity nebo na brankové konstrukci. Konečné skóre tak mohlo být dvouciferné