Tři body do tabulky!

V neděli 6. ledna jsme poř dali turnaj v Mal ch Ho tic ch, soupeřem n m byly t my z Hav řova a Třince.Prvn z pas v 10:00 jsme rozehr li s Fencers Hav řov. V prvn m vz jemn m utk n jsme hav řovsk celek přehr li jednoznačně 11:1, tenhle v sledek bychom si r di zopakovali. Nezačali jsme opět dobře, pomal rozjezd a už od zač tku měl z pas volněj tempo, na kter nejsme zvykl . Hr lo se hodně do těla, někter z kroky z obou stran byly na hraně pravidel. Po patn rozehr vce na ch obr nců na el hav řovsk Pust wka m sto mezi tyč a Romanem a poslal Fencers do veden . Na konci prvn č sti jsme ubr nili přesilovku soupeře. Do druh č sti jsme chtěli vstoupit l pe a hr t svoji hru, a ne hokej , kter hr l soupeř. Průběh z pasu byl m sty vyhrocen a duch fair play se někde vytr cel. Na e ance na vyrovn n končily v n ruč brank ře Fencers nebo za mantinelem. Ve dvac t prvn minutě se to konečně podařilo Saurovi, kter dorazil střelu Vojty. Bylo vyrovn no a my se mohli vydat na cestu za třemi body. vodem třet třetiny n s soupeř poslal do početn převahy, kter zůstala nezužitkovan . Osobn ch soubojů bylo k viděn mnoho, někter z nich smrděly zraněn m. Ve dvac t osm minutě při lo dal vyloučen hr če Fencers. Voln der z hranice velk ho brankovi tě přinesl sv ovoce už čtyři vteřiny po zač tku přesilov hry. Rozehr vaj c Vojta přihr l Andrzejovi a ten střelou, kter se otřela o břevno poslal černožlut do veden . Do konce zb valo necel ch osm minut a my se hnali za dal brankou, protože Fencers hrozil vyrovn n m. Na těst soupeřův hr č, svou hrou na zemi poslal svůj t m do oslaben . Koncovku utk n jsme zvl dli a ze z pasu bereme vydřen tři body. Druh z pas n s čekal nelehk kol, zastavit rozjet Třinec, kter s dl v čele tabulky. Ve druheacute; minutě utk n po sek n soupeře jsme hr li přesilovou hru, ta zůstala g lově nevyužit . Třinec se držel na bal nku a kombinoval, my se snažili něco vymyslet z proti toků. Čtvrt minuta n s poslala do čtyř a jen jsme mohli sledovat, jak třineck Lisztwan střelou ze vzduchu trefuje břevno branky a m ček se veze po s ťce v brance. Třinec navy oval sk re bohužel d l, dva z na eho pohledu ťastn g ly vstřelil Boszczyk. Zač tkem druh třetiny při la nepř jemn situace. Vracej c se Kuba, patně do l pnul a bylo jasn , že to nen dobr . Vz pět se Kuba odebral do atny a my zůstali po zbytek z pasu v dev ti. Kamar de mysl me na Tebe a drž me pěsti. Třinec na hři ti dominoval a my se snažili m t něco m lo ze hry. estn ct minuta nab dla dvě vyloučen nejdř ve třineck Wania si odpyk val trest za patn stř d n a Chroboczek poslal Anakondu do čtyř za sek n . est vteřin před n vrtem hr če žlutočern ch, Třinec stihnul nav it na 4:0. Nejhor možn sc n ř se st val skutečnost , Třinec dominoval jak herně, tak střelecky a my se mohli roztrhat a k ničemu to nebylo. Nejhor č st z pasu při la ve dvac t prvn minutě. T m v červen ch dresech vstřelil hned čtyři branky během tř minut. Konec druh č st n s poslal opět do oslaben , po dohr n soupeře si el trest odpykat Chvějič. Do třet třetiny se těžko hledalo jakoukoliv motivaci. Soupeř držel sv nastaven tempo a my mu jednodu e nest hali. S ly doch zely a odehr n m čku na polovinu Třince bylo pro n s aspoň na mal moment osvobozuj c . Z věrem n vyloučen kapit n sledoval posledn branku utk n z trestn lavice. Prvn Třinec si proti n m připsal vysokou v hru 9:0. Nebudu lh t, když řeknu, že dne n v kony rozhodně nepatřily mezi ty, kter bychom si chtěli pamatovat a mezi ty, kter n t m zdob . Hezk zbytek neděle př tel a už za dva t dny v sobotu se vid me v Horn Such , kde n m soupeřem bude dom c celek a Pir ti z Ostravy.

Tři body do tabulky !

Dne 30. ř jna jsme měli na programu dal soutěžn utk n , tentokr t v Mal ch Ho tic ch, kde jsme byli poř daj c m t mem. Prvn utk n jsme hr li proti t mu z čela tabulky, konktr tně Třinci. Do z pasu jsme nevstoupili vůbec dobře, ke konci čtvrt minuty

Vybavení interiéru novostavby MŠ Škarvadova, Praha

Rádi bychom Vám představili netradiční realizaci v tématu přírodních živlů, 4 nová oddělení novostavby mateřské školy v Praze. Prohlédněte si video z této realizace: .fusion-body .fusion-builder-column-32{width:50% !important;margin-top : 0px;margin-botto

Myslivecké body krátký rukáv s potiskem

Tričkovina s potiskem dle výběru Vyberte si potisk v galerie zdePokud si objednáte obrázek dle nabídky nebo vlastní, cena je 30 Kč do velikosti 15 X 15 cm, větší 50 KčThe post Myslivecké body krátký rukáv s potiskem first appeared on Textil Vlček.

Myslivecké body dlouhý rukáv s potiskem

Tričkovina s potiskem dle výběru Vyberte si potisk v galerie zdePokud si objednáte obrázek dle nabídky nebo vlastní, cena je 30 Kč do velikosti 15 X 15 cm, větší 50 KčThe post Myslivecké body dlouhý rukáv s potiskem first appeared on Textil Vlček.

Myslivecké body šaty krátký rukáv s potiskem

Tričkovina s potiskem dle výběru Vyberte si potisk v galerie zdePokud si objednáte obrázek dle nabídky nebo vlastní, cena je 30 Kč do velikosti 15 X 15 cm, větší 50 KčThe post Myslivecké body šaty krátký rukáv s potiskem first appeared on Textil Vlček.