Triatlon Tálín

První prázdninová sobota patřila v Tálíně triatlonistům JČP. Dopoledne Junior Cup (děti 6-15 let) a odpoledne v 15:00 dospělí (plavání 700 m, cyklistika 24 km a běh 6 km). Triatlonové kluby s velkou mládežnickou základnou (TT Tábor, TCV Jindřichův Hradec a TRISK Č. Budějovice) přivezly kvalitní a dobře trénované triatlety a při vyhlašování výsledků to bylo vidět. Ve 13:30 jako již tradičně odstartovali vozíčkáři Jarda Jadlovský Handbaike ČR a Honza Pihar si odkroužili osm okruhů a není důležité, který z nich zvítězil. Každopádně zvítězil sport ve všech podobách. Hlavní závod, který startoval v 15:00 čítal 51 triatlonistů. Stylem start cíl bral první místo Petr Bureš ČSOB Poštovní spořitelna. S menším odstupem na druhém místě Václav Zajíc TRISK Č.Budějovice nedal šanci oddílovému kolegovi Davidu Korandovi, který skončil třetí. Mladičká triatlonistka Tereza Tučková TRISK ČB prokázala, že je velkým triatlonovým talentem a získala v absolutní kategorii mezi ženami první místo. Výborným během si zajistila Jana Vondrušková TT Tálín stříbro a zkušená Jarka Hlínová TT Tálín vybojovala na "domácí půdě " bronz. Velký kus práce odvedli pořadatelé TT Tálín (hasiči) pod taktovkou paní starostky Jany Študentové. Po vyhlášení výsledků hlavního závodu následovala, jako tradičně taneční zábava. Dalším zastavením seriálu JČP v triatlonu bude Jivno (sobota 15.7.2023), kam se všichni moc těšíme. Pojede se na MTB a pořadatelé jako vždy, připravili motivační bonusy, pro vítěze jednotlivých kategorií. odkaz na video doběh všech závodníků https://fb.watch/lwbz-6mIyG/

Triatlon Jivno - mistrovství kraje

V okolí rybníka Mrhal, který byl založen již v roce 1550 a 1958 se stal kulturní památkou, proběhlo v sobotu další triatlonové klání seriálu Jihočeského poháru 2023. Ani "vražedné horko" neodradilo 44 triatlonistů od startu v šestém ročníku pořádaném obc

Duatlon Tálín

V obci zaslíbené sportu Tálíně se v sobotu 13.5. 2023 "bojovalo " o tituly krajských přeborníků v duatlonu. Dopolední program patřil dětem, které v kategoriích od 6 do 15 let sváděly kvalitní souboje. Týmy z Tábora, Jindřichova Hradec a Trisku Českých

Skončil pohár a Junior Cup 2023

Letošní Jihočeský pohár v triatlonu a Junior Cup již zná vítěze. Celý seriál devíti závodů u dospělých a čtyřech v žákovských kategoriích dokonale prověřil trénovanost jihočeských triatlonistů. Mladí začínající triatlonisté si mohli v Junior Cupu vyzkou

MILYKOČA

Projekt MILYKOČA (MIlovice-LYsá-KOstomlaty-ČAchovice) je prvním projektem spolupráce okolních škol. Jednou z prvních společných akcí byla dopravní soutěž pořádaná naší školou pro žáky 5.ročníků. Účastnilo se jí 12 týmů ze spřátelených škol. Kromě společné

Aquatlon M. Ratmírov

TISKOVÁ ZPRÁVA 37. ročník Jindřichohradeckého triatlonu je tady! Již 37. ročník Jindřichohradeckého triatlonu uspořádá v neděli 18. června v malebném přírodním koutě jižních Čech Triatlonový klub Jindřichův Hradec (TCV JH). Na 3. závod v rámci seriálu