Triatlonista Řenč po 2. místě na akademickém MS

Český triatlonový reprezentant Tomáš Řenč vybojoval na akademickém mistrovství světa v Brazílii stříbrnou medaili. Výborně se popasoval s vysokými teplotami a stupňovaným tempem v závěrečné části si doběhl pro titul vicemistra světa. Co pro něj tato medaile znamená, jak slavil a jaké jsou jeho další cíle, to prozradil v následujícím rozhovoru.

Švarc se v Egyptě blýsknul třetím místem

Český triatlonista Přemysl Švarc se v závodě Afrického poháru v Hurghádě v Egyptě blýsknul třetím místem. Získal body do žebříčku a bude mít klid na další přípravu. Druhý český reprezentant Tomáš Řenč doběhl na 15. místě. Olympionik Jan Čelůstka bojoval v

Závod v olympijském triatlonu ovládli Řenč a Gajdošová

Poslední srpnovou sobotu se v Sokolově v Karlovarském kraji uzavřela sezona Českého poháru v olympijském triatlonu. Desátý a poslední díl prestižního seriálu ovládli Tomáš Řenč a Slovenka Romana Gajdošová.

Klasik Duatlon Příbram vyhráli Němka Schwalbeová a Tomáš Řenč

V neděli 4.září se v rekreačním areálu Nový rybník v Příbrami konal šestý, předposlední díl seriálu Ford Czechman Tour. Stovka závodníků změřila síly na duatlonových tratích 5km běhu – 60 km cyklistiky a závěrečných 15 km běhu. Z vítězství se radovala Ulr

Ospalý v nabité konkurenci na Floridě skončil na 14. místě

Triatlonista Filip Ospalý se při své letošní ostré závodní premiéře představil v závodě St. Anthony´s Triatlon v St.Petersburgu na Floridě, kde obhajoval tituly z let 2011 a 2012. V nabité konkurenci elitních triatletů skončil na 14. místě. Z triumfu se r

Zuzana Muchová pátá na halovém Akademickém mistrovství ČR

Na halovém Akademickém mistrovství ČR, které se uskutečnilo v pondělí 10.ledna v přetlakové hale v Praze na Strahově, udělala velmi dobrý výsledek Zuzana Muchová. V běhu na 60m př. obsadila 5. místo a na hladké šedesátce byla osmá.