TRIPRAGUE SE STAL CHALLENGEPRAGUE

Rozhovor s Lenkou Kovářovou, předsedkyní České Triatlonové Asociace na téma TRIPrague=CHALLENGEPRAGUE

TRIPrague součástí světové triatlonové série CHALLENGEFAMILY

V roce 2015 se v Praze poprvé odehrál triatlonový závod TRIPrague a ihned se stal jedním z největších a v každém případě nejspektakulárnějších triatlonů v České republice. Pro rok 2017 TRIPrague přepisuje svou historii a stává se součástí světové triatlon

Tvrdá realita, šprýmoval vítěz TRIPrague Ospalý

Český triatlonista Filip Ospalý se stal vítězem závodu TRIPrague, premiérového podniku v centru Prahy na středních tratích. Závod byl zároveň pátým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Ospalého překvapila náročnost tratí, k

"Před TRIPrague forma stále stoupá" říká Filip Ospalý

Vynikající český triatlonista Filip Ospalý ohlásil na jaře konec profesionální kariéry. V neděli 3.7. se postavil na start závodu Ironman 70.3 v norském Haugesundu. V cíli se radoval ze třetího místa. Čeští závodníci budou mít možnost s ním poměřit síly n

Na TRIPrague kralovali Karel Zadák a Pavlína Švadlenková

Druhý ročník triatlonového festivalu v srdci metropole měl po pátečním aquatlonu na sobotním programu ranní závod MINI TRIPrague (380 m plavání – 18 km cyklistiky – 4,2 km běhu), kde zvítězil Pavel Wohl. Hlavního závodu na halfironmanských tratích se zúča

TRIPrague jako součást celosvětové série?

Lenka Kovářová je předsedkyní České triatlonové asociace a pochopitelně nechyběla na vrcholné akci domácí scény, kterou byl závod TRIEXPERT TRIPrague. V centru české metropole se unikátní závod konal již podruhé. Šéfka českého triatlonu nyní věří, že tent