U8, Sobota 20.4.2024, Spartak Kbely vs Dukla JM

V sobotu odjela MP U-8 na mistrovské utkání proti Dukle Háje JM. Při sestavování sestavy měli trenéři velké problémy, aby mohli postavit 2 týmy. Nakonec se dostavili ti nejstatečnější, celkem 9 hráčů, z nichž Toma a Daníka čekal ještě jeden zápas za U-9.Celý zápas propršelo, ale kluci byli stateční a podali obětavé výkony na obou hřištích a v celkovém součtu zvítězili. Komentář trenérů Evy a Víti: Jsme rádi, že kluci přistoupili k nepřízni počasí výborně. Nejen, že utkání propršelo, ale i náhradní oblečení bylo mokré. Své si užili i rodiče, pro které bylo počasí také náročné. Po fotbalové stránce musíme všechny kluky pochválit za předvedený výkon. Kluci perfektně kombinovali a stříleli pěkné góly. V týmu u Evy musíme pochválit výkon Eliho, který plnil dané pokyny a hrál velmi soustředěně. Všichni byli výborní.Poděkovat musíme i trenérům soupeře, kteří byli rozumní a v první řadě, je zajímalo zdraví malých kluků. Článek U8, Sobota 20.4.2024, Spartak Kbely vs Dukla JM se nejdříve objevil na Spartak Kbely.

U10, 21.4.2024, FK Dukla Jižní Město-Spartak Kbely 12:32

V nedělním termínu jsme odjížděli na Chodov po 2 prohrach v řadě ale s odhodláním tuto sérii přerušit. Stalo se a jsme rádi. Zápas byl bojovný, celou dobu jsme měli utkání pod kontrolou ale nebyla to bůhví jaká kanonáda. Škoda, až poslední čtvrtinu jsme p

U11, Spartak Kbely Dukla JM

U11 v nedeli odehrala další zapas proti souperi, který bude hrat pristi rok divizi MŽ Dukla JM. Opět na velkém hřišti ve formátu 7+1 a 5+1 na malém a opět vítězně. Ve hře se již častěji obejvují principy, které po hráčích na větším hřišti chceme a pouze

Spartak Kbely Dukla Jižní Město

V sobotu jsme odehráli vyrovnané utkání s Duklou Jižní město 27:20. Počáteční formace na prvním hřišti sebevědomě přehrávala soupeře, ale na druhém jsme hodně trpěli špatnou rozehrou a zbytečnými góly z těchto situací. Poté, co jsme týmy na obou hřištích

FC Praha dívky Spartak Kbely “B” 0:14

Jednoznačné utkání, kdy jsme již v poločase vedli 9:0, do druhé půle jsme ale vstoupili vlažně, přizpůsobili se soupeři a přidali tak již jen 5 gólů. Pochvalu za aktivitu zaslouží Oli, byl za ni odměněn 6 góly. Jerom a Vítek si připsali po dvou a zbylé 4

U11 – 26/4/2024 – Spartak Kbely : SK Střešovice

V sobotu jsme zavítali na UMT do Střešovic s vidinou kvalitního zápasu, Střešovice v posledních zápasech uhrály zajímavé výsledky. Po dohodě trenérů se hrálo na jednom hřišti 7+1. Konečně krásné počasí, dva borci na střídání slibovalo pěknou podívanou. Sp