Úspěch českého TME Racing a podium pro Haniku!

Skvělý úspěch pro český TME Racing a podium pro Haniku. Finálový závod mistrovství světa vytrvalostních motocyklů v Mostě rozhodl i o vítězi celé série. Novým mistrem světa Endurance World Championship je tým Yoshimura Sert Motul.

Tým Tatra Buggyra Racing již vyhlíží zahájení!

Tým Tatra Buggyra Racing má za sebou zdlouhavou, leč nutnou administrativu. Všechna technika prošla bez komplikací a je připravena na zahajovací podium! „Přejímky jsou vždy zdlouhavý a úmorný proces. Spousta lidí, spousta potřebných razítek,“ poukázal man

PHOENIX RACING ZVÍTĚZIL V BOJI O VÍTĚZSTVÍ HANKOOK 12H SPA

PREMIÉRA BUGGYRY VE VYTRVALOSTNÍCH ZÁVODECH SKONČILA PŘEDČASNĚ Tým Phoenix Racing zvítězil v závodě Hankook 12H SPA-FRANCORCHAMPS 2022 po senzačním souboji s CP Racing a WTM Racing. Při rozdílné palivové strategii si Audi R8 LMS GT3 EVO II týmu Phoenix R

BUGGYRU ČEKÁ NÁVRAT DO ZRÁDNÉ POUŠTĚ EMPTY QUARTER

Buggyra ZM Racing s pilotkou Aliyyah Koloc se vrací ve speciálu Can-Am DV21 do terénu. V neděli 26. února ve Spojených arabských emirátech začíná prologem Abu Dhabi Desert Challenge, kterou o pět dní později zakončí slavnostní příjezd na pódium.

LACKO V MOSTĚ BOJOVAL O PODIUM

Most patřil o minulém víkendu oslavě 30 let truckového závodění, při níž hráli k velké radosti téměř 40 tisíc diváků důležitou a úspěšnou roli piloti týmu Buggyra ZM Racing. Adam Lacko skončil dvakrát na druhé pozici a Téo Calvet si upevnil vedení v Promo

Masaryk Racing Days s proudy vody vyhrál v BOSS GP Gerstl

Podzimní cena Brna, nebo-li Masaryk Racing Days v Brně o víkendu okořenily rychlé formule BOSS GP, včetně Benettonu B197 Judd V10 F1, ovšem vítězství si odváží Rakušan Ingo Gerstl s monopostem GP2. Velmi pěkně obsazené závody předvedl Esest V4 Cup s MMČR