Úspěch juniorů na MČR - Šutová je mistryně republiky, M.Hořáková a Bajza vybojovali stříbro

Bajza má stříbro z MČR do 23 let, Kocourek nejlepší z Čechů na pražské noční Mattoni GP

Náš mladý nadějný běžec Jakub Bajza přidal v sobotu do své už celkem bohaté sbírky další úspěch. Na dráhovém mistrovství České republiky do 23 let, které se konalo v jihočeském Písku, získal stříbrnou medaili v běhu na 5000 metrů.  V sobotu se v Praze kon

Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola získal kompletní sadu medailí,Gremlica a Šesták mistry,Muchová stříbrná,Šutová 2x bronzová

V sobotu 11.5. se v Třinci uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu v atletice. Naše výprava se z něho vrátila s 8 medailemi, přičemž kompletní sadu se podařilo získat dorostenci Dominiku Sokolovi. Ten zvítězil v trojskoku, st

HALOVÉ MČR JUNIORŮ A DOROSTU - náš klub reprezentovali Tristan Slunečný a štafeta juniorů 4x200m

Na halovém Mistrovství České republiky juniorů a dorostu, které se konalo poslední únorový víkend v Ostravě, nás reprezentovali Dan Tristan Slunečný a štafeta juniorů na 4x200m. Tristan doběhl v mistrovském závodě dorostenců na 3000m na 11.místě, v čase 9

Eva Šutová a Zuzana Muchová úspěšně zahájily letošní halovou sezónu

Halovou atletickou sezónu zahajují již tradičně atleti vysokoškoláci Akademickým mistrovstvím České republiky . Letošní A-MČR se konalo 7.1.2014 v Praze v přetlakové hale na Strahově. Z atletů kroměřížského atletického klubu na tomto mistrovství startoval