V Brně se na staru předvedlo více než 20 vozů TCR

Předposlední podnik letošní sezony TCR Eastern Europe na Automotodromu Brno byl v lecčem speciální. Nejenže se pozměnila situace v boji o titul, ale startovní pole obohatila i prestižní série TCR Europe.

Nissan Day Carbonia Cup přivítal sluněčný Most

Nejen F1 umí nabídnout skvělé souboje. Ostatně diváci si přišli na své, slunečné počasí do Mostu přilákalo slušnou jezdeckou plejádu, nejen z ČR, účast zahraničních jezdců byla potěšující, sešlo se jich hned 13 a celkově se ve čtyřech třídách předvedlo 9

BMW M240i ACL2 se ukáže v Brně a Praze

Renomovaná německá firma AC Schnitzer je na trhu již tři desítky let. K tomuto výročí si dopřála exkluzivní edici 30 kusů vozu BMW M240i s označením ACL2. Tuto lahůdku můžete vidět v autosalonech firmy Renocar v Brně a Praze. Veškeré komponenty pro vůz si

Evropský pohár cestovních vozů startuje v Le Castellet

Loni jsme viděli ETCC v Brně a úspěšný pohár cestovních vozů, ve kterém zvítězil Petr Fulín se k nám do Brna letos nepodívá. Petr Fulín loni zaslouženě zvítězil v Evropském poháru cestovních vozů s BMW 320si E90 S2000. Některá média si trochu spletla tent

Slovák Bezák na Memoriálu Ing. Vojtěcha - Retro

Slovenský pilot Porsche 911 GT3 Cup si v roce 2008 v memoriálu Ing. Zdeňka Vojtěcha užil slávy a po dvojím vítězstvím vBrně a Mostě, si chtěl v Brně znovu udělat radost. Při závodech FIA GT startovalo v Brně v tomto poháru cestovních vozůvelmi početné pol

Dramatickým závodem se předvedlo IDM v Mostě

Třetí kolo sezóny Mezinárodního německého motocyklového šampionátu (IDM) mělo co nabídnout.